Пошук

Розширений пошук
null

2016

23 серпня 2016
У Держспецзв’язку урочисто відзначили 25-у річницю Незалежності України
23 серпня 2016 року відбулось урочисте зібрання Держспецзв’язку з нагоди 25-ї річниці проголошення Незалежності України.
23 серпня 2016
Привітання з нагоди 25-ї річниці Незалежності України
Вільна і незалежна Україна - це здобуток у боротьбі, досягнуті прагнення і сподівання багатьох поколінь наших героїв, це спадкова волелюбність нашого народу, що черпає свою силу і мудрість від віри і мужності, самобутності і культури наших предків.
23 серпня 2016
Заява державного підприємства «Українські спеціальні системи»
Державне підприємство «Українські спеціальні системи» оприлюднило заяву стосовно фейкового підпису Р.Рябошапки.
22 серпня 2016
На Карачуні триває робота з відновлення щогли
Станом на 22 серпня 2016 року триває будівництво щогли для трансляції телерадіопрограм на території Донецької області.
20 серпня 2016
Заява Державного підприємства «УКРАЇНСЬКІ СПЕЦІАЛЬНІ СИСТЕМИ»
У зв`язку з розповсюдженням брехливої інформації щодо причетності Державного підприємства «Українські спеціальні системи» до видачі фейкового (несправжнього) електронного цифрового підпису Руслана Рябошапки заявляємо.
17 серпня 2016
На горі Карачун тривають роботи з монтажу щогли
На горі Карачун тривають роботи по відновленню щогли на РТПС Краматорськ силами представників Концерну РРТ із залученням підрядної організації «Буд-Капітал-Сервіс».
16 серпня 2016
Заява прес-служби Адміністрації Держспецзв’язку стосовно ситуації, що склалася навколо результатів державної експертизи КСЗІ системи е-декларування
15.08.2016 за рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) розпочато роботу Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр). Враховуючи обсяги оприлюдненої останнім часом інформації про результати державної експертизи КСЗІ Реєстру, яка здебільшого не має жодних ознак конструктивізму та умисно спрямовується на формування викривленої уяви про дійсний стан речей, вважаємо за необхідне заявити про позицію Держспецзв’язку стосовно подій навколо проведення державної експертизи КСЗІ Реєстру.
13 серпня 2016
Заява щодо проблематики запуску системи електронного декларування
13.08.2016 Адміністрація Держспецзв’язку офіційно передала НАЗК рішення про результати державної експертизи комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр) та експертний висновок. Голова Держспецзв’язку закликав як найшвидше усунути виявлені недоліки для повторного проведення експертизи та отримання Атестату відповідності.
12 серпня 2016
Адміністрація Держспецзв’язку інформує про результати державної експертизи КСЗІ системи електронного декларування
У п'ятницю, 12 серпня, Експертною радою з питань державної експертизи в сфері технічного захисту інформації розглянуто результати державної експертизи побудованої комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).
9 серпня 2016
Держспецзв’язку поінформувала заінтересовані сторони про хід державної експертизи КСЗІ системи електронного декларування
9 серпня в Адміністрації Держспецзв’язку відбулася робоча зустріч представників державних органів України (НАЗК, Мін’юст, Мінфін, СБУ, Державне агентство з питань електронного урядування) з питань упровадження системи електронного декларування України.

Держава турбується про тебе

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України