Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини


2017

11 грудня 2017
Стипендію Президента України призначено курсанту Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що Указом Президента України від 8 грудня 2017 року № 410 курсанту Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського, переможцю VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, призначено стипендію Президента України.

1 грудня 2017
Громадська рада при Адміністрації Держспецзв’язку провела чергове засідання

29 листопада поточного року Громадська рада при Адміністрації Держспецзв’язку зібралась на чергове засідання, на якому було розглянуто ряд актуальних питань галузі.

24 листопада 2017
Держспецзв’язку розпочала цикл освітніх курсів з підвищення кваліфікації для фахівців у сфері кіберберзахисту сектору безпеки й оборони та критичної інфраструктури України

23 листопада поточного року Держспецзв’язку провела перший захід з-поміж освітніх курсів, спрямованих на підвищення кваліфікації для фахівців у сфері кіберберзахисту сектору безпеки й оборони та критичної інфраструктури України.

21 листопада 2017
Звернення Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з нагоди вшанування Дня Гідності та Свободи

21 листопада – доленосна дата в новітній історії України та в житті кожного українця. Це день, коли ми повернули й відстояли своє право бути Народом, а не «населенням», Громадянами, а не «електоратом». Українці рішуче довели всьому світові, що Гідність і Свобода – це наші базові цінності, наш генетичний код. Ми довели, що «наша хата – не з краю» чиєїсь новітньої імперії, але що наш дім – у центрі спільного європейського простору, у колі вільних, рівноправних та демократичних країн.

16 листопада 2017
У Держспецзв’язку урочисто відзначили День працівників радіо, телебачення та зв’язку

16 листопада в Держспецзв’язку відбулось урочисте засідання з нагоди професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку. У заході взяли участь Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко, Голова комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко, керівник галузевої профспілки Микола Стародуб, ветерани галузі й представники громадських організацій.

16 листопада 2017
Привітання Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

Від імені колективу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України й від себе особисто сердечно вітаю з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

7 листопада 2017
Держспецзв’язку організувало відкриту лекцію з питань кібербезпеки

6 листопада поточного року в рамках науково-технічного семінару Державного центру кіберзахисту та протидії кіберзагрозам Держспецзв’язку була проведена відкрита лекція, на яку запросили керівників і співробітників провідних організацій, комерційних підприємств та наукових установ.

7 листопада 2017
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено засідання Технічної комісії

За результатами засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України

25 жовтня 2017
2 ТВУЗ Держспецзв’язку урочисто відзначив 20-у річницю з дня створення

У жовтні в місті Харкові відбулись урочистості з нагоди 20-ої річниці з дня створення 2 територіального вузла урядового зв’язку Держспецзв’язку.

18 жовтня 2017
Делегація Адміністрації Держспецзв’язку взяла участь у Всесвітній конференції розвитку електрозв’язку в Аргентині

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 9 жовтня 2017 року у м. Буенос-Айрес розпочала свою роботу Всесвітня конференція розвитку електрозв’язку (ВКРЕ-17) Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ). У заході Україну як державу-члена МСЕ представляє делегація Адміністрації Держспецзв'язку на чолі з Головою Cлужби Л.О. Євдоченком.

13 жовтня 2017
Привітання Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з Днем захисника України

Цей день для нашої держави уособлює у собі мужність, силу духу, козацьку доблесть та самовіддане служіння Українському народові, якому вчергове доводиться боронити кордони Української землі та відстоювати свою незалежність.

13 жовтня 2017
Урядовому зв’язку України – 25 років: професійність, надійність, безпека

12 жовтня 2017 року в Держспецзв’язку відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята – Дня урядового зв’язку, якому виповнилось 25 років.

6 жовтня 2017
Закон «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України» прийнято: інформаційне суспільство та цифрова економіка країни отримають сучасні гарантії кіберзахисту

Верховна Рада України 5 жовтня 2017 року ухвалила Закон України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України», у підготовці проекту якого активну участь брали фахівці Держспецзв’язку.

5 жовтня 2017
Україна створює єдиний простір довіри та інтегрується до електронного ринку Європи: прийнято Закон «Про електронні довірчі послуги»

Верховна Рада України прийняла законопроект №4685 "Про електронні довірчі послуги", що був розроблений за участі Адміністрації Держспецзв’язку

5 жовтня 2017
Уряд зробив чергові кроки на шляху впровадження мобільного зв’язку четвертого покоління та принципів технологічної нейтральності й рефармінгу

Кабінет Міністрів України на черговому засіданні 04 жовтня 2017 року розглянув та підтримав законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про радіочастотний ресурс України» щодо забезпечення впровадження нових радіотехнологій», підготовлений Адміністрацією Держспецзв’язку.

3 жовтня 2017
Адміністрація Держспецзв’язку взяла участь у роботі Панелі з питань гармонізації цифрових ринків ініціативи ЄС «Східне Партнерство»

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що в рамках підготовки до форуму «Е-партнерство з питань кібербезпеки та демократії» у Брюсселі наприкінці вересня поточного року відбулося засідання Панелі з питань гармонізації цифрових ринків ініціативи ЄС «Східне Партнерство». У роботі заходу взяв участь представник Адміністрації Держспецзв’язку.

15 вересня 2017
Відбулося чергове засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку

14 вересня 2017 року в Адміністрації Держспецзв’язку відбулось чергове засідання Громадської ради за участі Голови Служби Леоніда Євдоченка та керівників підрозділів Адміністрації Держспецзв’язку

15 вересня 2017
Доходи від надання послуг зв’язку за І півріччя 2017 року

Доходи юридичних осіб та їхніх відокремлених підрозділів, які здійснювали діяльність у сфері телекомунікацій і поштового зв’язку, від надання послуг зв’язку за січень –червень 2017 року зросли порівняно з січнем – червнем 2016 року на понад 1,7 млрд. грн., і становили понад 31,4 млрд. грн.

5 вересня 2017
Крадіїв кабелю спецзв’язку спіймано під час учинення злочину

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 1 вересня 2017 року у Святошинському районі Києва на місці злочину затримано зловмисників за крадіжкою кабелю спецзв’язку.

4 вересня 2017
Курсанти ІСЗЗІ НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» склали військову присягу

02 вересня 2017 року на площі Знань КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулись урочисті заходи з нагоди складання Військової присяги на вірність Українському народові курсантами Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».Держава турбується про тебе

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України