Пошук

Розширений пошук
Головна » Новини » Поточні новини


2017

17 березня 2017
Відбулися установчі збори та перше засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку

16 березня 2017 р. в Адміністрації Держспецзв’язку відбулися установчі збори та перше засідання нового складу Громадської ради.

17 березня 2017
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено засідання Технічної комісії

За результатами засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України, прийнято рішення про внесення до переліку 22 позиції технічних засобів телекомунікацій

15 березня 2017
Уряд затвердив План заходів на 2017 рік з реалізації Стратегії кібербезпеки України

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.03.2017 № 155-р затверджено План заходів на 2017 рік з реалізації Стратегії кібербезпеки України.

13 березня 2017
Оголошена дата установчих зборів з формування Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку

У четвер, 16 березня 2017 року, о 14:00 годині у приміщенні Адміністрації Держспецзв’язку за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 13, 2 поверх, відбудеться засідання установчих зборів щодо формування складу Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку.

9 березня 2017
Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко привітав військовослужбовців 4 ТВУЗа з новосіллям

Наприкінці лютого 2017 року, в рамках продовження реалізації відомчої стратегії та на виконання урядової програми із забезпечення житлом військовослужбовців, офіцери 4 територіального вузла урядового зв’язку отримали ключі від нового службового житла.

8 березня 2017
Вітаємо зі святом 8 Березня!

Від імені чоловіків Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України щиро вітаємо Вас зі святом 8 Березня!

7 березня 2017
Підбито підсумки роботи у 2016 році та визначено пріоритети діяльності Держспецзв’язку на 2017 рік

На розширеному засіданні колегії Адміністрації Держспецзв’язку, яке відбулося 28.02.2017, розглянуто результати виконання основних завдань Адміністрації, органів, підрозділів, закладів Держспецзв’язку та визначено пріоритети діяльності Держспецзв’язку на 2017 рік.

27 лютого 2017
Адміністрацією Держспецзв`язку спільно з Генеральним директоратом Європейської комісії організовано та проведено семінар TAIEX

Сьогодні, 27 лютого 2017 року, у Києві в Президент-готелі «Київський» розпочав свою роботу дводенний семінар у рамках інституційної розбудови TAIEX на тему «Державний контроль у сфері інформаційної безпеки».

27 лютого 2017
Представники Адміністрації Держспецзв’язку взяли участь у курсі з актуальних питань євроатлантичної інтеграції

21 – 23 лютого 2017 року у Дипломатичній академії Міністерства закордонних справ України проходив перший модуль інформаційно-ознайомчого курсу з євроатлантичної інтеграції, участь у якому взяли представники Адміністрації Держспецзв’язку.

21 лютого 2017
У зоні АТО нейтралізують ворожу пропаганду за допомогою радіостанції «Пульс»

З 17 лютого поточного року з метою нейтралізації інформаційної впливу сепаратистських та російських мовників у деяких населених пунктах Луганської області розпочато трансляцію радіостанції «Пульс».

16 лютого 2017
«День відкритих дверей» в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

11 березня 2017 року о 12.00 в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (далі – Інститут), який є навчальним закладом Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, відбудеться «День відкритих дверей».

10 лютого 2017
Військовослужбовці Держспецзв’язку отримали нові помешкання

На початку лютого 2017 року четверо військових 10 територіального вузла урядового зв’язку, учасники АТО, отримали ключі від нового службового житла. В рамках реалізації відомчої стратегії із забезпечення житлом, вже вдруге за останні півроку, військовослужбовці Держспецзв’язку справляють новосілля.

7 лютого 2017
Інформаційне повідомлення стосовно посвідчень і нагрудних знаків “Ветеран військової служби”

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 01.02.2017 № 40 внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.99 № 1601 та від 11.07.2007 № 905.

7 лютого 2017
У Держспецзв’язку відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питань підготовки до ВКР-19

Держспецзв’язку, як Адміністрацією зв’язку України, організовано та проведено 02.02.2017 чергове засідання міжвідомчої робочої групи з питань підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року (ВКР-19).

2 лютого 2017
Держспецзв’язку взято участь у міжнародній конференції TAIEX

24-25 січня 2017 року Держспецзв’язку взяла участь у роботі міжнародної конференції з питань забезпечення кібербезпеки критичної інфраструктури держави - TAIEX: «Workshop on Advancing Cyber Security Capacity in Critical Infrastructure».

27 сiчня 2017
Адміністрація Держспецзв’язку повідомляє про початок формування нового складу Громадської ради

26 січня 2017 року відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю представників інститутів громадянського суспільства щодо формування нового складу Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку.

27 сiчня 2017
Громадська рада при Адміністрації Держспецзв’язку провела чергове засідання

26 січня 2017 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку за участі першого заступника Голови Держспецзв’язку Олександра Чаузова, керівників департаментів, представників структурних підрозділів Адміністрації Держспецзв’язку і ринку телекомунікацій.

24 сiчня 2017
Інформаційне повідомлення про результати засідання Міжвідомчої координаційної групи з впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 19.01.2017 відбулося чергове засідання Міжвідомчої координаційної групи з впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення.

22 сiчня 2017
Вітання Голови Держспецзв’язку Леоніда Євдоченка з Днем Соборності України

Від історичного проголошення Акта злуки 22 січня 1919 року мрії про українську державність, прагнення єдності українського народу та соборності українських земель перетворилися на справжню національну ідею, яка оволоділа умами практично всіх без винятку співвітчизників і на сьогодні знову стала не тільки найголовнішою цінністю, а й потребує від нашого покоління високої відповідальності.

16 сiчня 2017
Затверджені Правила прийому у 2017 році для вступників до навчального закладу Держспецзв’язку – Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Головою Вченої ради, ректором Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Згуровським М.З. за погодженням з Головою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України генерал-майором Держспецзв’язку Євдоченком Л.О., затверджено Додаток до правил прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2017 році для вступників до Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»Держава турбується про тебе

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України