Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини


2017

18 липня 2017
ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського: випуск офіцерів 2017

15 липня 2017 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулися урочистості з нагоди випуску молодих офіцерів

12 липня 2017
Леонід Євдоченко підписав Галузеву угоду між Держспецзв’язку та Професійною спілкою працівників зв’язку України на 2017-2019 роки»

11 липня 2017 року, відбулося підписання Галузевої угоди між Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України і Професійною спілкою працівників зв’язку України на 2017 - 2019 роки.

6 липня 2017
Прес-служба Держспецзв’язку попереджає про можливі кіберзагрози, пов’язані з наслідками Petya Ransomware

Прес-служба Держспецзв’язку попереджає: власники мереж, які зазнали ураження вірусом Petya Ransomware, навіть відновивши свої комп’ютери, можуть стати потенційним об’єктом повторної кібератаки.

5 липня 2017
Команда CERT-UA проводить узагальнення інформації стосовно кібератаки віруса-шифрувальника Petya Ransomware

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що на виконання доручення Голови Держспецзв’язку команда швидкого реагування на комп’ютерні інциденти CERT-UA продовжує роботу зі збирання та узагальнення інформації стосовно кібератаки віруса-шифрувальника Petya Ransomware, що відбулася в Україні 27.06.2017.

4 липня 2017
Леонід Євдоченко: знято чергові бар’єри на шляху впровадження в країні технологій 4G

04.07.2017 відбулося засідання Кабінету Міністрів України, на якому затверджено зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України.

28 червня 2017
Привітання Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з Днем Конституції України

Від імені колективу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України й від себе особисто сердечно вітаю Вас з Днем Конституції України!

27 червня 2017
Кібератака на об’єкти критичної інфраструктури України.

На цей час ситуацію взято під контроль. Жоден державний е-ресурс, який захищено спільним контуром кіберзахисту, реалізованим Держспецзв’язку в Системі захищеного доступу до Інтернету, не постраждав. Не зазнали ушкоджень чи інших несанкціонованих дій і електронні державні реєстри країни.

20 червня 2017
Виступ Голови Держспецзв’язку Леоніда Євдоченка на Форумі Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства

Делегація РФ покидає засідання, рятуючись від незручної для себе правди

8 червня 2017
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено засідання Технічної комісії

За результатами засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України, прийнято рішення про внесення до переліку 35 технічних засобів.

3 червня 2017
Українське радіо на середніх хвилях утверджується в ефірі Донбасу й прилеглих територій

На виконання доручення Президента України щодо збільшення в зоні АТО території покриття сигналом українських мовників, Концерном РРТ з 1 червня 2017 року в місті Часів Яр Бахмутського району Донецької області розпочато мовлення Першої програми Українського радіо (УР-1) на частоті 873 кГц.

2 червня 2017
Співробітники Держспецзв’язку привітали малечу з Днем захисту дітей

За доброю традицією 1 червня співробітники Держспецзв’язку завітали в гості до своїх маленьких друзів з Центру допомоги дітям «Місто щасливих дітей».

31 травня 2017
Доходи від надання послуг зв’язку за І квартал 2017 року

Доходи юридичних осіб та їхніх відокремлених підрозділів, які здійснювали діяльність у сфері телекомунікацій і поштового зв’язку, від надання послуг зв’язку за січень-березень 2017 року зросли порівняно з січнем-березнем 2017 року на понад 0,8 млрд. грн., і становили понад 15,4 млрд. грн. , із них понад 9 млрд. грн. - доходи, отримані від населення.

26 травня 2017
Відбулася ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах»

25-26 травня 2017 року проведено ХІХ Міжнародну науково-практичну конференцію «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», яку організовано Держспецзв’язку.

26 травня 2017
Адміністрація зв’язку України взяла участь у засіданні Ради Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ)

З 15 по 25 травня 2017 року у м. Женева відбулася чергова сесія вищого керівного органу Міжнародного союзу електрозв’язку – Ради МСЕ, у якому взяв участь представник Адміністрації Держспецзв’язку.

17 травня 2017
Інформаційне повідомлення до уваги керівників державних установ, підприємств та організацій

На виконання Указу Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» від 15 травня 2017 року №133/2017 в межах визначених Законом повноважень, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України в частині захисту державних інформаційних ресурсів та інформації, вимоги щодо захисту якої встановлено законом, інформує:

15 травня 2017
Прес-служба Держспецзв’язку інформує стосовно вірусу-шифрувальника WannaCrypt

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що за станом на 17.00 15 травня 2017 року в державному секторі України не зафіксовано жодного кіберінциденту, пов’язаного із застосуванням вірусу-шифрувальника WannaCrypt.

13 травня 2017
Держспецзв’язку інформує про кіберінциденти, викликані шкідливою програмою WannaCrypt

Прес-служба Держспецзв’язку інформує про кіберінциденти з використанням шифрувальника WannaCrypt.

10 травня 2017
На Донбасі вживають заходів для збільшення обсягу трансляції українського мовлення

З метою зміцнення інформаційної безпеки та нейтралізації негативного інформаційного впливу з боку РФ на населення в районах, прилеглих до зони проведення АТО, наприкінці квітня 2017 року на РТПС «Краматорськ» була збільшена до 2 кВт потужність передавача, який транслює програми телеканалу «ДоТБ» Донецької регіональної дирекції ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

8 травня 2017
Привітання Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 - 9 травня світ відзначає День пам’яті та примирення і вшановує мужність й відданість тих, хто 72 роки тому здобув перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

7 травня 2017
Представники Держспецзв’язку вшанували ветеранів Другої світової війни

На передодні Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні організовано відвідування ветеранів.Держава турбується про тебе

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України