Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини


2018

23 лютого 2018
Громадська рада при Адміністрації Держспецзв’язку провела чергове засідання

22 лютого 2018 року на першому у поточному році засіданні Громадська рада при Адміністрації Держспецзв’язку підсумувала свої досягнення за 2017 рік та визначилася з планами на 2018 рік.

23 лютого 2018
Держспецзв’язку: підбито підсумки роботи за 2017 рік та визначено пріоритетні напрями діяльності на 2018 рік

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 20 лютого відбулося розширене засідання колегії Держспецзв’язку, на якому розглянуто результати виконання основних завдань Служби у 2017 році та окреслено пріоритетні напрями її діяльності на 2018 рік.

9 лютого 2018
В Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки на честь Героя України генерал-майора Максима Шаповала

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 9 лютого 2018 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського відбулась урочиста церемонія відкриття меморіальної дошки на честь Героя України генерал-майора Максима Шаповала, установленої на 27-у корпусі, у стінах якого він навчався.

9 лютого 2018
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено засідання Технічної комісії

За результатами засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватись в телекомунікаційних мережах загального користування України, прийнято рішення про внесення до переліку 1 технічного засобу

2 лютого 2018
У Держспецзв’язку відбулося відкриття найпотужнішого в ЄС Центру реагування на кіберзагрози

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 2 лютого 2018 року за участі Секретаря РНБО України Олександра Турчинова відбулося відкриття Центру реагування на кіберзагрози Держспецзв’язку.

1 лютого 2018
4G – в Україні! Зроблено черговий важливий крок у цифровізації країни

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 31 січня в Україні успішно відбувся тендер на отримання ліцензій зв’язку 4-го покоління в діапазоні радіочастот 2600 МГц.

31 сiчня 2018
Відбувся круглий стіл «Digital talk», присвячений обговоренню Концепції розвитку цифрової економіки України до 2020 року

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 30 січня за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, представників Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, ділових кіл та експертів цифрового ринку відбувся круглий стіл «Digital talk».

26 сiчня 2018
Держспецзв’язку провела семінар з питань електронної ідентифікації та довірчих послуг

23 - 24 січня 2018 року Адміністрація Держспецзв’язку спільно з Генеральним директоратом Європейської комісії з питань сусідства та переговорів щодо розширення провели семінар з питань електронної ідентифікації та довірчих послуг в публічних сервісах.

24 сiчня 2018
На Дніпропетровщині на місці злочину затримано групу крадіїв кабелю спецзв’язку

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 21 січня 2018 року у Дніпропетровській області на місці злочину затримано зловмисну групу крадіїв кабелю спецзв’язку.

18 сiчня 2018
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося чергове засідання Міжвідомчої координаційної групи з питань упровадження цифрового телерадіомовлення

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 16 січня відбулося чергове засідання Міжвідомчої координаційної групи з питань упровадження в Україні цифрового телерадіомовлення.

5 сiчня 2018
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено засідання Технічної комісії

За результатами засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватись в телекомунікаційних мережах загального користування України, прийнято рішення про внесення до переліку 42 технічних засобів.

5 сiчня 2018
Привітання Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з нагоди Різдва Христового


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України