Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини


2018

19 квiтня 2018
Президент України дав старт роботи системи протидії антиукраїнському мовленню в зоні проведення АТО

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 19 квітня 2018 року відбулася нарада з питань інформаційної безпеки держави та протидії російській пропаганді. Під час наради Президент України Петро Порошенко дав старт роботи системи протидії антиукраїнському мовленню в зоні проведення Антитерористичної операції.

13 квiтня 2018
Відбувся Київський Безпековий Форум

У Києві завершився 11-й Київський Безпековий Форум, який уже традиційно став однією з найбільш представницьких міжнародних дискусійних платформ в Україні.

12 квiтня 2018
Уряд затвердив зміни до Положення про Адміністрацію Держспецзв’язку

З 09 травня 2018 року набирає чинність Закон України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України». Держспецзв’язку як один з основних суб’єктів національної системи кібербезпеки вживає усіх необхідних заходів, спрямованих на реалізацію положень, визначених цим Законом.

8 квiтня 2018
Вітання Голови Держспецзв’язку Леоніда Євдоченка з нагоди Великодня
6 квiтня 2018
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено засідання Технічної комісії

За результатами засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватись в телекомунікаційних мережах загального користування України, прийнято рішення про внесення до переліку 8 технічних засобів.

2 квiтня 2018
Концерн РРТ успішно розпочав упровадження цифрового формату радіомовлення в Україні

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що наприкінці березня Концерном РРТ – державним оператором телекомунікацій цифрового мультиплекса – вперше у вітчизняному ефірі, у Києві, було успішно здійснене тестове ввімкнення цифрового радіомовлення.

30 березня 2018
4G в Україні: у найбільших містах країни відсьогодні доступний зв’язок нового покоління!

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що, починаючи відсьогодні, 30 березня 2018 року, у більш ніж 20 найбільших містах країни вже можна скористатися всіма перевагами зв’язку 4-го покоління.

27 березня 2018
Зустріч керівництва Держспецзв’язку та представників Професійної спілки працівників зв’язку України

26 березня 2018 року відбулася зустріч керівництва Держспецзв’язку та представників Професійної спілки працівників зв’язку України.

21 березня 2018
Делегація Держспецзв’язку взяла участь у Форумі Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства в Женеві

У період з 19 по 23 березня у м. Женева (Швейцарія) відбувається щорічний Форум Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства
(Форум ВСІС – 2018), організаторами якого виступили Міжнародний союз електрозв’язку, ЮНЕСКО, ЮНКТАД і ПРООН за участю інших установ ООН.

15 березня 2018
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено засідання Технічної комісії

За результатами засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватись в телекомунікаційних мережах загального користування України, прийнято рішення про внесення до переліку 17 технічних засобів.

14 березня 2018
Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на День відкритих дверей

24 березня 2018 року о 10.00 в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» , який є навчальним закладом Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, відбудеться День відкритих дверей.

12 березня 2018
Держспецзв’язку взяла участь у роботі міжнародного семінару з питань кібербезпеки

З 04 по 08 березня 2018 року в Будапешті, Угорщина, відбувся міжнародний семінар «Національна діяльність: впровадження стратегії кібербезпеки».

8 березня 2018
Держспецзв’язку вітає з Міжнародним жіночим днем
7 березня 2018
В Україні успішно проведено другий тендер на отримання ліцензій 4G

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 06 березня 2018 року в Україні успішно відбувся тендер на отримання ліцензій зв’язку 4-го покоління в діапазоні радіочастот 1800 МГц.

3 березня 2018
Відбулося чергове засідання Міжвідомчої координаційної групи з упровадження в Україні цифрового телерадіомовлення

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 02 березня 2018 року в Адміністрації Держспецзв’язку відбулося чергове засідання Міжвідомчої координаційної групи з упровадження в Україні цифрового телерадіомовлення.

23 лютого 2018
Громадська рада при Адміністрації Держспецзв’язку провела чергове засідання

22 лютого 2018 року на першому у поточному році засіданні Громадська рада при Адміністрації Держспецзв’язку підсумувала свої досягнення за 2017 рік та визначилася з планами на 2018 рік.

23 лютого 2018
Держспецзв’язку: підбито підсумки роботи за 2017 рік та визначено пріоритетні напрями діяльності на 2018 рік

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 20 лютого відбулося розширене засідання колегії Держспецзв’язку, на якому розглянуто результати виконання основних завдань Служби у 2017 році та окреслено пріоритетні напрями її діяльності на 2018 рік.

9 лютого 2018
В Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки на честь Героя України генерал-майора Максима Шаповала

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 9 лютого 2018 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського відбулась урочиста церемонія відкриття меморіальної дошки на честь Героя України генерал-майора Максима Шаповала, установленої на 27-у корпусі, у стінах якого він навчався.

9 лютого 2018
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено засідання Технічної комісії

За результатами засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватись в телекомунікаційних мережах загального користування України, прийнято рішення про внесення до переліку 1 технічного засобу

2 лютого 2018
У Держспецзв’язку відбулося відкриття найпотужнішого в ЄС Центру реагування на кіберзагрози

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 2 лютого 2018 року за участі Секретаря РНБО України Олександра Турчинова відбулося відкриття Центру реагування на кіберзагрози Держспецзв’язку.Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України