Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини


2017

16 серпня 2017
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено засідання Технічної комісії

За результатами засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України, прийнято рішення про внесення до переліку 13 технічних засобів.

14 серпня 2017
Держспецзв’язку запрошує представників державного сектору та критичної інфраструктури взяти учать у тренінгу «Кіберзахист критичних IT-систем: запобігання/протидія актуальним кіберзагрозам»

18 і 19 серпня Адміністрація Держспецзв’язку спільно з Командою швидкого реагування на комп’ютерні інциденти CERT-UA проводить тренінг з питань сучасних практик кіберзахисту.

1 серпня 2017
Турчинов: Грошове забезпечення військовослужбовців має бути на гідному рівні

Потрібно зробити все, щоб грошове забезпечення наших військовослужбовців відповідало їх важливому місцю в суспільстві. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України
Олександр Турчинов.

18 липня 2017
ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського: випуск офіцерів 2017

15 липня 2017 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулися урочистості з нагоди випуску молодих офіцерів

12 липня 2017
Леонід Євдоченко підписав Галузеву угоду між Держспецзв’язку та Професійною спілкою працівників зв’язку України на 2017-2019 роки»

11 липня 2017 року, відбулося підписання Галузевої угоди між Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України і Професійною спілкою працівників зв’язку України на 2017 - 2019 роки.

6 липня 2017
Прес-служба Держспецзв’язку попереджає про можливі кіберзагрози, пов’язані з наслідками Petya Ransomware

Прес-служба Держспецзв’язку попереджає: власники мереж, які зазнали ураження вірусом Petya Ransomware, навіть відновивши свої комп’ютери, можуть стати потенційним об’єктом повторної кібератаки.

5 липня 2017
Команда CERT-UA проводить узагальнення інформації стосовно кібератаки віруса-шифрувальника Petya Ransomware

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що на виконання доручення Голови Держспецзв’язку команда швидкого реагування на комп’ютерні інциденти CERT-UA продовжує роботу зі збирання та узагальнення інформації стосовно кібератаки віруса-шифрувальника Petya Ransomware, що відбулася в Україні 27.06.2017.

4 липня 2017
Леонід Євдоченко: знято чергові бар’єри на шляху впровадження в країні технологій 4G

04.07.2017 відбулося засідання Кабінету Міністрів України, на якому затверджено зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України.

28 червня 2017
Привітання Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з Днем Конституції України

Від імені колективу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України й від себе особисто сердечно вітаю Вас з Днем Конституції України!

27 червня 2017
Кібератака на об’єкти критичної інфраструктури України.

На цей час ситуацію взято під контроль. Жоден державний е-ресурс, який захищено спільним контуром кіберзахисту, реалізованим Держспецзв’язку в Системі захищеного доступу до Інтернету, не постраждав. Не зазнали ушкоджень чи інших несанкціонованих дій і електронні державні реєстри країни.

20 червня 2017
Виступ Голови Держспецзв’язку Леоніда Євдоченка на Форумі Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства

Делегація РФ покидає засідання, рятуючись від незручної для себе правди

8 червня 2017
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено засідання Технічної комісії

За результатами засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України, прийнято рішення про внесення до переліку 35 технічних засобів.

3 червня 2017
Українське радіо на середніх хвилях утверджується в ефірі Донбасу й прилеглих територій

На виконання доручення Президента України щодо збільшення в зоні АТО території покриття сигналом українських мовників, Концерном РРТ з 1 червня 2017 року в місті Часів Яр Бахмутського району Донецької області розпочато мовлення Першої програми Українського радіо (УР-1) на частоті 873 кГц.

2 червня 2017
Співробітники Держспецзв’язку привітали малечу з Днем захисту дітей

За доброю традицією 1 червня співробітники Держспецзв’язку завітали в гості до своїх маленьких друзів з Центру допомоги дітям «Місто щасливих дітей».

31 травня 2017
Доходи від надання послуг зв’язку за І квартал 2017 року

Доходи юридичних осіб та їхніх відокремлених підрозділів, які здійснювали діяльність у сфері телекомунікацій і поштового зв’язку, від надання послуг зв’язку за січень-березень 2017 року зросли порівняно з січнем-березнем 2017 року на понад 0,8 млрд. грн., і становили понад 15,4 млрд. грн. , із них понад 9 млрд. грн. - доходи, отримані від населення.

26 травня 2017
Відбулася ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах»

25-26 травня 2017 року проведено ХІХ Міжнародну науково-практичну конференцію «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», яку організовано Держспецзв’язку.

26 травня 2017
Адміністрація зв’язку України взяла участь у засіданні Ради Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ)

З 15 по 25 травня 2017 року у м. Женева відбулася чергова сесія вищого керівного органу Міжнародного союзу електрозв’язку – Ради МСЕ, у якому взяв участь представник Адміністрації Держспецзв’язку.

17 травня 2017
Інформаційне повідомлення до уваги керівників державних установ, підприємств та організацій

На виконання Указу Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» від 15 травня 2017 року №133/2017 в межах визначених Законом повноважень, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України в частині захисту державних інформаційних ресурсів та інформації, вимоги щодо захисту якої встановлено законом, інформує:

15 травня 2017
Прес-служба Держспецзв’язку інформує стосовно вірусу-шифрувальника WannaCrypt

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що за станом на 17.00 15 травня 2017 року в державному секторі України не зафіксовано жодного кіберінциденту, пов’язаного із застосуванням вірусу-шифрувальника WannaCrypt.

13 травня 2017
Держспецзв’язку інформує про кіберінциденти, викликані шкідливою програмою WannaCrypt

Прес-служба Держспецзв’язку інформує про кіберінциденти з використанням шифрувальника WannaCrypt.Держава турбується про тебе

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України