Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини


2017

20 червня 2017
Виступ Голови Держспецзв’язку Леоніда Євдоченка на Форумі Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства

Делегація РФ покидає засідання, рятуючись від незручної для себе правди

8 червня 2017
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено засідання Технічної комісії

За результатами засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України, прийнято рішення про внесення до переліку 35 технічних засобів.

3 червня 2017
Українське радіо на середніх хвилях утверджується в ефірі Донбасу й прилеглих територій

На виконання доручення Президента України щодо збільшення в зоні АТО території покриття сигналом українських мовників, Концерном РРТ з 1 червня 2017 року в місті Часів Яр Бахмутського району Донецької області розпочато мовлення Першої програми Українського радіо (УР-1) на частоті 873 кГц.

2 червня 2017
Співробітники Держспецзв’язку привітали малечу з Днем захисту дітей

За доброю традицією 1 червня співробітники Держспецзв’язку завітали в гості до своїх маленьких друзів з Центру допомоги дітям «Місто щасливих дітей».

31 травня 2017
Доходи від надання послуг зв’язку за І квартал 2017 року

Доходи юридичних осіб та їхніх відокремлених підрозділів, які здійснювали діяльність у сфері телекомунікацій і поштового зв’язку, від надання послуг зв’язку за січень-березень 2017 року зросли порівняно з січнем-березнем 2017 року на понад 0,8 млрд. грн., і становили понад 15,4 млрд. грн. , із них понад 9 млрд. грн. - доходи, отримані від населення.

26 травня 2017
Відбулася ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах»

25-26 травня 2017 року проведено ХІХ Міжнародну науково-практичну конференцію «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», яку організовано Держспецзв’язку.

26 травня 2017
Адміністрація зв’язку України взяла участь у засіданні Ради Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ)

З 15 по 25 травня 2017 року у м. Женева відбулася чергова сесія вищого керівного органу Міжнародного союзу електрозв’язку – Ради МСЕ, у якому взяв участь представник Адміністрації Держспецзв’язку.

17 травня 2017
Інформаційне повідомлення до уваги керівників державних установ, підприємств та організацій

На виконання Указу Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» від 15 травня 2017 року №133/2017 в межах визначених Законом повноважень, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України в частині захисту державних інформаційних ресурсів та інформації, вимоги щодо захисту якої встановлено законом, інформує:

15 травня 2017
Прес-служба Держспецзв’язку інформує стосовно вірусу-шифрувальника WannaCrypt

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що за станом на 17.00 15 травня 2017 року в державному секторі України не зафіксовано жодного кіберінциденту, пов’язаного із застосуванням вірусу-шифрувальника WannaCrypt.

13 травня 2017
Держспецзв’язку інформує про кіберінциденти, викликані шкідливою програмою WannaCrypt

Прес-служба Держспецзв’язку інформує про кіберінциденти з використанням шифрувальника WannaCrypt.

10 травня 2017
На Донбасі вживають заходів для збільшення обсягу трансляції українського мовлення

З метою зміцнення інформаційної безпеки та нейтралізації негативного інформаційного впливу з боку РФ на населення в районах, прилеглих до зони проведення АТО, наприкінці квітня 2017 року на РТПС «Краматорськ» була збільшена до 2 кВт потужність передавача, який транслює програми телеканалу «ДоТБ» Донецької регіональної дирекції ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

8 травня 2017
Привітання Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 - 9 травня світ відзначає День пам’яті та примирення і вшановує мужність й відданість тих, хто 72 роки тому здобув перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

7 травня 2017
Представники Держспецзв’язку вшанували ветеранів Другої світової війни

На передодні Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні організовано відвідування ветеранів.

28 квiтня 2017
Представники Держспецзв’язку взяли участь у засіданнях, присвячених підготовці до Всесвітньої конференції розвитку електрозв’язку

Делегація від України взяла участь у засіданнях, присвячених підготовці країн Європи до Всесвітньої конференції розвитку електрозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку (ВКРЕ-17 МСЕ), яка відбудеться у листопаді 2017 року в м. Буенос-Айрес, Аргентина.

26 квiтня 2017
Звернення Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка у 31-у річницю Чорнобильської катастрофи

31 рік тому аварія на Чорнобильській атомній електростанції спричинила національну трагедію, наслідки якої людство буде відчувати ще не один десяток років. Найбільший слід вона залишила у пам’яті тих, хто втратив рідних та близьких.

21 квiтня 2017
Відбулось чергове засідання Громадскої ради при Адміністрації Держспецзв’язку

20 квітня 2017 року відбулось чергове засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку на якому обговорено актуальні питання діяльності Держспецзв’язку та затверджено орієнтовний план роботи Громадської ради на 2017 рік.

19 квiтня 2017
Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України запрошує взяти участь у ХІХ Міжнародній науково-практичній конференції

У ході конференції передбачається обговорення широкого спектра ключових проблем, які визначають правові, наукові, технічні і економічні аспекти забезпечення захисту інформації

16 квiтня 2017
Вітання Голови Держспецзв’язку Леоніда Євдоченка з нагоди Великодня

З Великоднем, зі світлим святом Воскресіння Господнього вітаю вас, ваші родини, усіх, хто йде поруч і підтримує в спільній благословенній справі відродження України!

7 квiтня 2017
Створені умови для запровадження електронної ідентифікації з використанням технології Мobile ID

Уведено в дію спільний наказ Міністерства юстиції України та Адміністрації Держспецзв’язку України від 22.03.2017 № 1017/5/206 (зареєстрований у Мін’юсті України 29.03.2017 за № 422/30290), яким упроваджуються європейські підходи до побудови систем ідентифікації з використанням технології Мobile ID.

7 квiтня 2017
Держспецзв’язку попереджає: пошкодження мереж спеціального зв’язку тягне за собою кримінальну відповідальність

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що від початку 2017 року на території Україні зафіксовано понад 30 спроб крадіжки мідного кабелю, який застосовується на мережах спеціального (урядового) зв’язку.Держава турбується про тебе

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України