Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини


2017

18 жовтня 2017
Делегація Адміністрації Держспецзв’язку взяла участь у Всесвітній конференції розвитку електрозв’язку в Аргентині

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 9 жовтня 2017 року у м. Буенос-Айрес розпочала свою роботу Всесвітня конференція розвитку електрозв’язку (ВКРЕ-17) Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ). У заході Україну як державу-члена МСЕ представляє делегація Адміністрації Держспецзв'язку на чолі з Головою Cлужби Л.О. Євдоченком.

13 жовтня 2017
Привітання Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з Днем захисника України

Цей день для нашої держави уособлює у собі мужність, силу духу, козацьку доблесть та самовіддане служіння Українському народові, якому вчергове доводиться боронити кордони Української землі та відстоювати свою незалежність.

13 жовтня 2017
Урядовому зв’язку України – 25 років: професійність, надійність, безпека

12 жовтня 2017 року в Держспецзв’язку відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята – Дня урядового зв’язку, якому виповнилось 25 років.

6 жовтня 2017
Закон «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України» прийнято: інформаційне суспільство та цифрова економіка країни отримають сучасні гарантії кіберзахисту

Верховна Рада України 5 жовтня 2017 року ухвалила Закон України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України», у підготовці проекту якого активну участь брали фахівці Держспецзв’язку.

5 жовтня 2017
Україна створює єдиний простір довіри та інтегрується до електронного ринку Європи: прийнято Закон «Про електронні довірчі послуги»

Верховна Рада України прийняла законопроект №4685 "Про електронні довірчі послуги", що був розроблений за участі Адміністрації Держспецзв’язку

5 жовтня 2017
Уряд зробив чергові кроки на шляху впровадження мобільного зв’язку четвертого покоління та принципів технологічної нейтральності й рефармінгу

Кабінет Міністрів України на черговому засіданні 04 жовтня 2017 року розглянув та підтримав законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про радіочастотний ресурс України» щодо забезпечення впровадження нових радіотехнологій», підготовлений Адміністрацією Держспецзв’язку.

3 жовтня 2017
Адміністрація Держспецзв’язку взяла участь у роботі Панелі з питань гармонізації цифрових ринків ініціативи ЄС «Східне Партнерство»

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що в рамках підготовки до форуму «Е-партнерство з питань кібербезпеки та демократії» у Брюсселі наприкінці вересня поточного року відбулося засідання Панелі з питань гармонізації цифрових ринків ініціативи ЄС «Східне Партнерство». У роботі заходу взяв участь представник Адміністрації Держспецзв’язку.

15 вересня 2017
Відбулося чергове засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку

14 вересня 2017 року в Адміністрації Держспецзв’язку відбулось чергове засідання Громадської ради за участі Голови Служби Леоніда Євдоченка та керівників підрозділів Адміністрації Держспецзв’язку

15 вересня 2017
Доходи від надання послуг зв’язку за І півріччя 2017 року

Доходи юридичних осіб та їхніх відокремлених підрозділів, які здійснювали діяльність у сфері телекомунікацій і поштового зв’язку, від надання послуг зв’язку за січень –червень 2017 року зросли порівняно з січнем – червнем 2016 року на понад 1,7 млрд. грн., і становили понад 31,4 млрд. грн.

5 вересня 2017
Крадіїв кабелю спецзв’язку спіймано під час учинення злочину

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 1 вересня 2017 року у Святошинському районі Києва на місці злочину затримано зловмисників за крадіжкою кабелю спецзв’язку.

4 вересня 2017
Курсанти ІСЗЗІ НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» склали військову присягу

02 вересня 2017 року на площі Знань КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулись урочисті заходи з нагоди складання Військової присяги на вірність Українському народові курсантами Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

4 вересня 2017
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено засідання Технічної комісії

За результатами засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України

24 серпня 2017
Привітання Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з Днем Незалежності України

Від імені колективу Держспецзв’язку й від себе особисто вітаю вас із Днем Незалежності України!
Україна вперше відзначає День Незалежності в межах єдиного Європейського простору. Уже зараз на наших очах стає реальністю мрія українського народу про вільне гідне життя як рівного серед рівних у великій родині європейських народів.

23 серпня 2017
Президент України дав старт роботі телевежі у Луганській області

22 серпня 2017 року відбулось офіційне відкриття нової телевежі біля селища Бахмутівка Луганської області.

23 серпня 2017
Привітання Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з нагоди Дня Державного прапора України

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України вітає вас із Днем Державного прапора України!

19 серпня 2017
Уряд відкрив діапазон 1800 МГц для впровадження в Україні радіотехнології 4G

У п’ятницю 18 серпня 2017 року Уряд вніс зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України.

16 серпня 2017
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено засідання Технічної комісії

За результатами засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України, прийнято рішення про внесення до переліку 13 технічних засобів.

14 серпня 2017
Держспецзв’язку запрошує представників державного сектору та критичної інфраструктури взяти учать у тренінгу «Кіберзахист критичних IT-систем: запобігання/протидія актуальним кіберзагрозам»

18 і 19 серпня Адміністрація Держспецзв’язку спільно з Командою швидкого реагування на комп’ютерні інциденти CERT-UA проводить тренінг з питань сучасних практик кіберзахисту.

1 серпня 2017
Турчинов: Грошове забезпечення військовослужбовців має бути на гідному рівні

Потрібно зробити все, щоб грошове забезпечення наших військовослужбовців відповідало їх важливому місцю в суспільстві. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України
Олександр Турчинов.

18 липня 2017
ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського: випуск офіцерів 2017

15 липня 2017 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулися урочистості з нагоди випуску молодих офіцерівДержава турбується про тебе

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України