Пошук

Розширений пошук

State Service of Special Communications and Information Protection of Ukraine is pleased to announce The XIX International Scientific and Research Conference INFORMATION SECURITY IN INFORMATION AND TELECOMUNICATION SYSTEMS
Головна » Новини » Поточні новини


2017

26 квiтня 2017
Звернення Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка у 31-у річницю Чорнобильської катастрофи

31 рік тому аварія на Чорнобильській атомній електростанції спричинила національну трагедію, наслідки якої людство буде відчувати ще не один десяток років. Найбільший слід вона залишила у пам’яті тих, хто втратив рідних та близьких.

21 квiтня 2017
Відбулось чергове засідання Громадскої ради при Адміністрації Держспецзв’язку

20 квітня 2017 року відбулось чергове засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку на якому обговорено актуальні питання діяльності Держспецзв’язку та затверджено орієнтовний план роботи Громадської ради на 2017 рік.

19 квiтня 2017
Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України запрошує взяти участь у ХІХ Міжнародній науково-практичній конференції

У ході конференції передбачається обговорення широкого спектра ключових проблем, які визначають правові, наукові, технічні і економічні аспекти забезпечення захисту інформації

16 квiтня 2017
Вітання Голови Держспецзв’язку Леоніда Євдоченка з нагоди Великодня

З Великоднем, зі світлим святом Воскресіння Господнього вітаю вас, ваші родини, усіх, хто йде поруч і підтримує в спільній благословенній справі відродження України!

7 квiтня 2017
Створені умови для запровадження електронної ідентифікації з використанням технології Мobile ID

Уведено в дію спільний наказ Міністерства юстиції України та Адміністрації Держспецзв’язку України від 22.03.2017 № 1017/5/206 (зареєстрований у Мін’юсті України 29.03.2017 за № 422/30290), яким упроваджуються європейські підходи до побудови систем ідентифікації з використанням технології Мobile ID.

7 квiтня 2017
Держспецзв’язку попереджає: пошкодження мереж спеціального зв’язку тягне за собою кримінальну відповідальність

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що від початку 2017 року на території Україні зафіксовано понад 30 спроб крадіжки мідного кабелю, який застосовується на мережах спеціального (урядового) зв’язку.

3 квiтня 2017
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено Засідання Технічної комісії

За результатами засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України, прийнято рішення про внесення до переліку 5 позиції технічних засобів телекомунікацій

31 березня 2017
Інформаційне повідомлення стосовно процесу подання декларацій до Єдиного державного реєстру електронних декларацій

Прес-служба Держспецзв’язку інформує що за даними Адміністратора (ДП «УСС») Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за станом на 15:00 31.03.2017 у Реєстрі було зареєстровано 1 019 486 декларантів та збережено 4 694 977 документів (у т.ч. чернеток), 1 163 741 декларацій подано.

29 березня 2017
Голова Держспецзв’язку: забезпечити роботу Реєстру е-декларування – пріоритет і невідкладне завдання Служби

За результатами розгляду на засіданні Уряду (29.03.2017) проблематики функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко дав доручення ДП «УСС» та ряду причетних підрозділів Служби вжити комплекс вичерпних заходів для забезпечення роботи Реєстру на другому етапі подання е-декларацій.

17 березня 2017
Відбулися установчі збори та перше засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку

16 березня 2017 р. в Адміністрації Держспецзв’язку відбулися установчі збори та перше засідання нового складу Громадської ради.

17 березня 2017
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено засідання Технічної комісії

За результатами засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України, прийнято рішення про внесення до переліку 22 позиції технічних засобів телекомунікацій

15 березня 2017
Уряд затвердив План заходів на 2017 рік з реалізації Стратегії кібербезпеки України

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.03.2017 № 155-р затверджено План заходів на 2017 рік з реалізації Стратегії кібербезпеки України.

13 березня 2017
Оголошена дата установчих зборів з формування Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку

У четвер, 16 березня 2017 року, о 14:00 годині у приміщенні Адміністрації Держспецзв’язку за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 13, 2 поверх, відбудеться засідання установчих зборів щодо формування складу Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку.

9 березня 2017
Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко привітав військовослужбовців 4 ТВУЗа з новосіллям

Наприкінці лютого 2017 року, в рамках продовження реалізації відомчої стратегії та на виконання урядової програми із забезпечення житлом військовослужбовців, офіцери 4 територіального вузла урядового зв’язку отримали ключі від нового службового житла.

8 березня 2017
Вітаємо зі святом 8 Березня!

Від імені чоловіків Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України щиро вітаємо Вас зі святом 8 Березня!

7 березня 2017
Підбито підсумки роботи у 2016 році та визначено пріоритети діяльності Держспецзв’язку на 2017 рік

На розширеному засіданні колегії Адміністрації Держспецзв’язку, яке відбулося 28.02.2017, розглянуто результати виконання основних завдань Адміністрації, органів, підрозділів, закладів Держспецзв’язку та визначено пріоритети діяльності Держспецзв’язку на 2017 рік.

27 лютого 2017
Адміністрацією Держспецзв`язку спільно з Генеральним директоратом Європейської комісії організовано та проведено семінар TAIEX

Сьогодні, 27 лютого 2017 року, у Києві в Президент-готелі «Київський» розпочав свою роботу дводенний семінар у рамках інституційної розбудови TAIEX на тему «Державний контроль у сфері інформаційної безпеки».

27 лютого 2017
Представники Адміністрації Держспецзв’язку взяли участь у курсі з актуальних питань євроатлантичної інтеграції

21 – 23 лютого 2017 року у Дипломатичній академії Міністерства закордонних справ України проходив перший модуль інформаційно-ознайомчого курсу з євроатлантичної інтеграції, участь у якому взяли представники Адміністрації Держспецзв’язку.

21 лютого 2017
У зоні АТО нейтралізують ворожу пропаганду за допомогою радіостанції «Пульс»

З 17 лютого поточного року з метою нейтралізації інформаційної впливу сепаратистських та російських мовників у деяких населених пунктах Луганської області розпочато трансляцію радіостанції «Пульс».

16 лютого 2017
«День відкритих дверей» в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

11 березня 2017 року о 12.00 в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (далі – Інститут), який є навчальним закладом Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, відбудеться «День відкритих дверей».ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЇ У ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ»

Держава турбується про тебе

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України