Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2001


Вітання Голови Верховної Ради України Володимира Литвина учасникам XIV Міжнародної науково-практичної конференції "Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах"
версія для друку

Вітання Голови Верховної Ради України Володимира Литвина

учасникам XIV Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах»

 

Організаторам, учасникам і гостям

XIV Міжнародної науково-практичної конференції

«Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах»

 

Щиро вітаю поважне зібрання з початком роботи XIV Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах».

Стрімкий розвиток сучасних технологій диктує необхідність реалізації адекватних заходів щодо протидії злочинним посяганням на безпеку інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах. Актуальною й дієвою відповіддю на ці виклики часу стало проведення вже традиційних науково-практичних конференцій з даної проблематики.

Така складна та багатогранна тема завжди була і лишатиметься далі цікавою й затребуваною всіма категоріями фахівців: вона є невичерпною для досліджень, винаходів, впроваджень новітніх розробок у виробництво як в Україні, так і в усьому світі.

У цьому контексті проведення подібних форумів, об’єднуючих професіоналів в області захисту інформації, є консолідуючим стимулом для вироблення ефективних рішень, спрямованих на забезпечення інформаційної безпеки держави.

Бажаю всім учасникам науково-практичного форуму плідної роботи, взаєморозуміння і успіхів в професійній діяльності.

 

Володимир Литвин

 


Держава турбується про тебе

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України