Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2001


Вітання Голови Верховної Ради України Володимира Литвина учасникам XIV Міжнародної науково-практичної конференції "Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах"
версія для друку

Вітання Голови Верховної Ради України Володимира Литвина

учасникам XIV Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах»

 

Організаторам, учасникам і гостям

XIV Міжнародної науково-практичної конференції

«Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах»

 

Щиро вітаю поважне зібрання з початком роботи XIV Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах».

Стрімкий розвиток сучасних технологій диктує необхідність реалізації адекватних заходів щодо протидії злочинним посяганням на безпеку інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах. Актуальною й дієвою відповіддю на ці виклики часу стало проведення вже традиційних науково-практичних конференцій з даної проблематики.

Така складна та багатогранна тема завжди була і лишатиметься далі цікавою й затребуваною всіма категоріями фахівців: вона є невичерпною для досліджень, винаходів, впроваджень новітніх розробок у виробництво як в Україні, так і в усьому світі.

У цьому контексті проведення подібних форумів, об’єднуючих професіоналів в області захисту інформації, є консолідуючим стимулом для вироблення ефективних рішень, спрямованих на забезпечення інформаційної безпеки держави.

Бажаю всім учасникам науково-практичного форуму плідної роботи, взаєморозуміння і успіхів в професійній діяльності.

 

Володимир Литвин

 


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України