Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2011


Вітання Президента України Віктора Януковича учасникам XIV Міжнародної науково-практичної конференції "Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах"
версія для друку

Вітання Президента України Віктора Януковича

учасникам XIV Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах»

 

Шановні пані та панове!

 

Прийміть мої щирі вітання з початком роботи XIV Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах».

Стрімкий розвиток сучасних світових технологій, розширення інформаційно-телекомунікаційної системи України з її поступовою інтеграцією у міжнародний простір обумовлюють необхідність удосконалення механізмів забезпечення інформаційної безпеки, враховуючи інтереси громадянина, суспільства та держави в цілому.

Проведення цього представницького заходу на сучасному етапі є знаковим для розвитку телекомунікаційної інфраструктури України.

Упевнений, що ви й надалі будете міцно стояти на позиціях збереження та зміцнення вітчизняного науково-технічного потенціалу, створюючи належні умови для його ефективного функціонування.

Бажаю учасникам поважного зібрання плідної роботи, конструктивного діалогу та реалізації усіх творчих задумів.

 

Віктор ЯНУКОВИЧ

 


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України