Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Запобігання проявам корупції


версія для друку
30 сiчня 2019

Здійснення повідомлень про корупційне або пов’язане

з корупцією правопорушення

 

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції Адміністрації Держспецзв’язку співпрацює із особами, які надають допомогу у запобіганні і протидії корупції, добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (викривачі), вчинені особовим складом (військовими посадовими особами, державними службовцями або іншими працівниками) Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства особовим складом Держспецзв'язку, які здійснюються під час перебування на посаді, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, Ви можете повідомити Відділ з питань запобігання та виявлення корупції Адміністрації Держспецзв’язку через спеціальну телефонну лінію, електронну пошту, офіційний веб-сайт Держспецзв'язку або засобами поштового зв’язку.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Держспецзв'язку як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Спеціальна телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційне правопорушення: +38(044)281-92-74.

Режим роботи спеціальної телефонної лінії: понеділок - четвер: з 9-ї год. до 18 год., п’ятниця: з 9-ї год. до 16 год. 45 хв. з щоденною перервою з 13 год. до 13 год. 45 хв.

Електронна поштова скринька для осіб, які надають допомогу у запобіганні і протидії корупції: pidrozdil_k@dsszzi.gov.ua.

Інформація у таких повідомленнях має містити одну або декілька з таких ознак (фактів) про порушення вимог, заборон та обмежень Закону, зокрема:

порушення обмежень щодо використання службових повноважень чи свого становища, передбачених статтею 22 Закону;

порушення обмежень щодо отримання подарунка, передбачених статтями 23 та 24 Закону;

порушення вимог стосовно обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, передбачені статтею 25 Закону;

порушення вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб, передбачені статтею 27 Закону;

запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (статті 28-36 Закону);

порушення встановлених Законом обмежень щодо одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування (стаття 54 Закону);

порушення вимог фінансового контролю, передбаченого статтями 45-46, 48-52 Закону;

порушення вимог проведення спеціальної перевірки, передбаченої статтею 56 Закону;

порушення вимог щодо прозорості та доступу до інформації (стаття 60).

Повідомлення розглядаються за наявності таких реквізитів:

прізвища, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;

тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;

прізвища, ім’я, по батькові, адреса та підпис особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Інформація про корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції», яке подається через офіційний веб-сайт або електронну пошту, може надаватися з підписом автора повідомлення у сканованому вигляді.

Інформація (електронне повідомлення) може надаватися анонімно. Таке повідомлення підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

Залишити відповідне повідомлення ви можете шляхом заповнення запропонованої форми: https://goo.gl/forms/QuZkoB85mxgSzKGn1
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України