Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2020


версія для друку
2 вересня 2020

Оперативна інформація Держспецзв’язку щодо захисту державних інформаційних ресурсів за період з 26 серпня по 01 вересня 2020 року

 

Система кіберзахисту державних інформаційних ресурсів та об’єктів критичної інфраструктури на об’єктах моніторингу зафіксувала 894 725 підозрілих подій, що на 16% більше, ніж попереднього тижня. Переважна більшість зафіксованих підозрілих подій стосується спроб мережевого сканування (87%) та застосування нестандартних протоколів (11%).

 

Система захищеного доступу державних органів до мережі Інтернет заблокувала 688 686 різних видів атак, що на 45% більше, ніж попереднього тижня. Переважна більшість - це мережеві атаки прикладного рівня (99%). Також заблоковано 5 DDoS-атак, переважна більшість - на веб-ресурси Офісу Президента України.

 

Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA у цей період зареєструвала та опрацювала 2875 кіберінцидентів, що на 18% більше, ніж попереднього тижня.

 

Переважна більшість опрацьованих інцидентів належить доменній зоні UACOM (близько 99%). Основна кількість інцидентів стосується розповсюдження ШПЗ (99% від загальної кількості).

 

Держспецзв’язку звертається до всіх: в разі будь-яких кіберінцидентів, кібератак або підозрілих дій щодо інформаційно-телекомунікаційних систем просимо інформувати урядову команду реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA.
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України