Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2020


версія для друку
21 серпня 2020

Голова Держспецзв’язку вручив ключі від квартир сім’ям військовослужбовців Держспецзв’язку

 

Сьогодні Голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь відвідав 8 Територіальний вузол урядового зв’язку в м. Одеса.

 

Під час візиту Голова Держспецзв’язку оглянув територію ТВУЗу, зокрема, технічні та складські приміщення, бокси для збереження техніки, караульні приміщення, а також ознайомився з побутовими умовами проживання та дозвілля військовослужбовців.

 

Юрій Щиголь в рамках візиту до 8 ТВУЗу вручив ключі від 40 квартир сім’ям військовослужбовців Держспецзв’язку.

 

Голова Держспецзв’язку привітав всіх присутніх з одержанням ключів від нових квартир.

 

«Для кожного співробітника Держспецзв’язку комфортне життя його сім’ї безпосередньо позначується на якості його життя, роботи та служби. Тому вирішення квартирного питання та загалом соціальне забезпечення наших фахівців так важливе для мене. Я радий сьогодні вручити ключі від новеньких квартир 40 фахівцям Держспецзв’язку. Нехай любов, затишок та щастя панують в ваших сім’ях та нових «гніздечках», - сказав Юрій Щиголь.

 

В новобудові, що в м.Одеса, за адресою Люстдорфська дорога, 55/6, військовослужбовці Держспецзв’язку отримали ключі від 26 однокімнатних, 6 – двокімнатних та 8 – трикімнатних квартир. Серед них - 21 співробітник Управління Держспецзв’язку в Одеській області, з яких 2 – учасники бойових дій, 4 співробітники Адміністрації Держспецзв’язку, 1 співробітник фельд’єгерської служби та 14 співробітників Одеського ТВУЗу Держспецзв’язку, з яких 14 – учасники бойових дій.

 

Також Юрій Щиголь з нагоди 29-ї річниці Незалежності України вручив військовослужбовцям 8 ТВУЗу Держспецзв'язку урядові відзнаки та нагороди.

 

Дивитись фотогалерею: https://flic.kr/s/aHsmQ9Kioh
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України