Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2020


версія для друку
21 серпня 2020

Перший заступник Голови Держспецзв’язку Дмитро Маковський вручив співробітникам Держспецзв’язку почесні грамоти та відзнаки

 

За особисті заслуги перед Українською державою, відданість справі забезпечення безпеки її інформаційного простору, зразкове виконання службового обов’язку, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу, та з нагоди 29-ї річниці Незалежності України Перший заступник Голови Держспецзв’язку Дмитро Маковський вручив працівникам та військовослужбовцям Держспецзв’язку почесні грамоти, відзнаки та нагрудні знаки.

 

Дмитро Маковський привітав колектив Держспецзв’язку, зазначивши, що фахівці Служби є гордістю не лише Держспецзв’язку, а й всієї країни, про що свідчать відзнаки та нагороди, та закликав не спиняти поступу вдосконалення своїх професійних якостей. «Вітаю всіх! Бажаю не зупинятись на досягнутому, щодня підвищуючи своїми справами та досягненнями на фаховій ниві статус Служби та в службі на благо Українському народові! Бажаю здоров’я та благополуччя вам та вашим родинам!», - сказав Перший заступник Голови Держспецзв’язку у вітанні.

 

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено 4 співробітника Держспецзвязку, подякою Прем’єр-міністра України нагороджено 7 співробітників, відзнаки Ради національної безпеки і оборони України одержали 4 співробітника, подяки Київського міського голови – 6 співробітників, нагрудним знаком “Відзнака Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України” – 25 співробітників, нагрудним знаком “За особливі заслуги” – 49 співробітників.

 

Почесною грамотою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України – 91 особу, з них 16 працівників державних підприємств, установ і організацій, що входять до сфери управління Адміністрації Держспецзв’язку.

 

Подяку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України отримали 86 фахівців Служби, з них 12 працівників державних підприємств, установ і організацій, що входять до сфери управління Адміністрації Держспецзв’язку.

 

Дивитись фотогалерею: https://flic.kr/s/aHsmQ9PLgX
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України