Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2020


версія для друку
22 липня 2020

Представники Управління Держспецзв’язку в Тернопільській області провели міжвідомчі семінари із кібербезпеки та захисту інформації

 

Працівники Управління Держспецзв’язку в Тернопільській області взяли участь у міжвідомчих заходах з вдосконалення системи захисту інформації та кібербезпеки. Профільні семінари проведено з керівним складом структурних підрозділів Тернопільської ОДА; обласної та місцевих прокуратур Тернопільської області; у Головному управлінні пенсійного фонду України в Тернопільській області, в управлінні Державної служби надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області.

Зокрема, 16 липня на території Управління ДСНС України у Тернопільській області відбувся семінар на тему «Технічний захист інформації, кібербезпека та кіберзахист». Представники Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Тернопільській області ознайомили керівників пожежно-рятувальних підрозділів Тернопільщини з сучасними можливостями витоку інформації, заходами із запобігання цьому, а також з нормативно-правовими актами та їх вимогами у сфері захисту інформації.

Управління Держспецзв’язку в Тернопільській області проведе такі семінари в ГУ статистики області, ГУ Державної фіскальної служби України області та ГУ Державної податкової служби України у Тернопільській області.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України