Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Регуляторна діяльність » Оприлюднення проектів регуляторних актів


версія для друку
22 липня 2020

Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про затвердження Основних вимог до форм і строків подання інформації до Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій»

 

1. Стислий виклад змісту проєкту акта

 

Проєкт наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про затвердження Основних вимог до форм і строків подання інформації до Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій» (далі – проєкт наказу) розроблено з метою створення для Національного центру оперативно технічного управління мережами телекомунікацій (далі – НЦУ) передумов завчасного опрацювання можливості використання мереж та/або засобів телекомунікацій в умовах надзвичайних ситуацій, надзвичайного та воєнного стану.

30 серпня 2019 року проєкт наказу було оприлюднено на вебсайті Держспецзв’язку та були проведені консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення. Після завершення громадського обговорення були отримані пропозиції та зауваження від операторів телекомунікацій, громадських організацій та Асоціації операторів зв’язку «Телас».

17 грудня 2019 року було проведено узгоджувальну нараду, на якій було розглянуто вищезазначені зауваження та пропозиції й за результатами якої було вирішено доопрацювати проєкт наказу.

Керуючись статтями 9 і 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Адміністрація Держспецзв’язку повідомляє про оприлюднення доопрацьованого проєкту цього регуляторного акта.

Проєкт наказу та аналіз його регуляторного впливу  розміщено на вебсайті Держспецзв’язку (електронна адреса: www.dsszzi.gov.ua) у підрозділі «Оприлюднення проектів регуляторних актів» розділу «Регуляторна діяльність».

 

2. Адреси для зауважень та пропозицій до проєкту акта:

 

Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України:

поштова: вул. Солом’янська, 13, м. Київ, 03680;

електронна: info@dsszzi.gov.ua;

 

Державної регуляторної служби України:

поштова: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011;

електронна: inform@dkrp.gov.ua.

 

3. Обраний спосіб оприлюднення проєкту акта

 

Проєкт наказу та аналіз його регуляторного впливу розміщено на вебсайті Держспецзв’язку.

 

4. Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції

 

Пропозиції та зауваження до проєкту наказу просимо надсилати протягом місяця з дати його оприлюднення.

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України