Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2020


версія для друку
4 травня 2020

Регіональні органи Держспецзв’язку продовжують отримувати сучасні рухомі комплекси спеціального зв’язку

 

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України продовжує приймати на озброєння сучасні рухомі комплекси спеціального зв’язку на базі автомобілів Renault Master.

Зважаючи на поширення в Україні коронавірусної інфекції, а також відповідно до рішення Кабінету Міністрів України про запровадження надзвичайної ситуації по всій території держави питання забезпечення регіонів України зазначеними рухомими комплексами спеціального зв’язку постає особливо гостро.

Рухомі комплекси спеціального зв’язку призначені для забезпечення посадових осіб держави захищеним зв’язком з місць виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема можуть бути використані для оперативної передачі інформації в інтересах голів обласних державних адміністрацій, керівників робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, інших посадових осіб держави.

На сьогодні такими сучасними комплексами спеціального зв’язку вже забезпечено регіони, наближені до кордонів України та зони проведення Операції об’єднаних сил.

 

Прес-служба Держспецзв’язку
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України