Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2020


версія для друку
1 квiтня 2020

На всіх майданчиках Держспецзв’язку здійснюється постійна дезінфекція приміщень

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та наказу Адміністрації Держспецзв’язку від 17.03.2020 №151 «Про організацію службової діяльності в Держспецзв’язку на період карантину» здійснюється постійна дезінфекція приміщень.

Персонал, який безпосередньо здійснює прибирання службових приміщень та місць загального користування, забезпечено засобами особистого захисту (перчатки, маски) та дезінфікуючими засобами.

Для обробки дезінфікуючими засобами приміщень будівель Держспецзв’язку в м. Києві, а це 5 об’єктів, закуплено протигази та засоби захисту шкіри (ІЗК) – 3 комплекти; оприскувач акумуляторний гібридний – 3 комплекти; стерилізатор (засіб для дезінфекції) – 100,0 л.

Дезінфекція всіх приміщень будівель Держспецзв’язку (вхідні групи, коридори, санітарні кімнати, сходові марші та окремі приміщення) проводитиметься на регулярній основі протягом всього періоду карантинних заходів.

Крім того, було виділено кошти для придбання засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів та масок всім територіальним регіональним підрозділам Держспецзв’язку.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

Відео процесу дезінфекції доступне за посиланням: https://youtu.be/AQbs1q75rA8

 

 

  

 

 

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України