Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2020


версія для друку
11 березня 2020

Валентин Петров взяв участь у презентації чергового етапу інформаційно-роз’яснювальної кампанії з кібербезпеки

 

Голова Держспецзв’язку Валентин Петров взяв участь в презентації інформаційної кампанії з кібербезпеки.

«Ми розпочинаємо нову комунікаційну кампанію з питань кібербезпеки... Першим свідченням того, що Україна є інтегрованою у світову спільноту, у західний світ, у європейську спільноту, є те, що ми не залишені наодинці з нашими кіберзагрозами. Якщо Україна зазнає нападу, через пару годин постраждає і весь світ. Це означає, що ми інтегровані у світову кіберекосистему», - підкреслив Валентин Петров під час виступу.

Зокрема, він зауважив, що кібергігієна звичайного користувача – це безпека всієї держави. «Ми перебуваємо на передовій боротьби з розумним, оснащеним, хитрим та агресивним ворогом. Більше того, ми також є випробувальним полігоном, оскільки на багатьох наших об'єктах використовуються сучасні технології та обладнання, які також використовуються в усьому світі, в європейських країнах, у Великобританії, у Сполучених Штатах», - зазначив Голова Держспецзв’язку.

Українську частину інформаційної кампанії, що цього року присвячена двофакторній автентифікації, запроваджено за підтримки урядів Великої Британії, РНБО, Держспецзв’язку та Національної поліції. Старт кампанії заплановано 12 березня.

Основною метою проекту є інформування громадян про ефективні методи кіберзахисту кінцевих користувачів інтернету. Перший етап кампанії був присвячений створенням захищених паролів #ПарольГраєРоль, яку було проведено в Україні минулого року.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

Переглянути відео виступу: https://youtu.be/_s-FQJpuXaQ

Переглянути фотогалерею: https://flic.kr/s/aHsmLUHnLq

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України