Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2020


версія для друку
8 березня 2020

Вітання Голови Держспецзв’язку Валентина Петрова з Міжнародним жіночим днем

 

Кохані, милі, дорогі, чарівні, мудрі наші жінки!

Вітаю вас з весняними святами!

Матусі, сестри, бабусі, дружини, донечки...

Саме ви надихаєте нас, чоловіків, на звершення і перемоги, саме ви стаєте для нас натхненням і відрадою, нашою силою і затишком, саме ви одночасно запалюєте нас і заспокоюєте... Ви щодня стимулюєте нас працювати, вдосконалюватись та ставати кращими, підтримуєте нас у перемогах та не даєте зневіритись, коли не все вдається! Саме ви даруєте світові нові життя (це справжнє диво і неймовірні зусилля!), підтримуєте домашнє вогнище, затишок, при цьому неперевершено і талановито обіймаєте керівні посади, займаєтесь наукою, робите винаходи, лікуєте, викладаєте, працюєте у волонтерській справі, програмуєте, керуєте машинами та цілими колективами,  захищаєте в тилу та на передовій, займаєтесь рукоділлям, спортом та встигаєте чаклувати на кухні. Але найголовніше: коли ви щасливі - щасливі і ми!

Нехай теплі обійми, щирі лагідні слова ваших чоловіків та запашні квіти будуть для вас кожного дня, а не лише 8 березня!

Щастя, кохання, частіше приводів для ваших чарівних посмішок, міцного здоров'я та здійснення всіх ваших мрій і сподівань!

Зі святом, любі!

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України