Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2020


версія для друку
5 березня 2020

Голова Держспецзв’язку Валентин Петров взяв участь в міжвідомчих українсько-американських консультаціях із кібербезпеки

 

В Києві відбувся третій раунд кіберконсультацій між Україною та США, під час якого сторони обговорили нещодавні зміни у сфері національної політики в галузі кібербезпеки, актуальні питання забезпечення безпеки майбутніх мереж зв’язку 5G, розбудову національного кіберпотенціалу та питання міжнародної політики у сфері кібербезпеки. В заході взяли участь Голова Держспецзв’язку Валентин Петров, а також фахівці Держспецзв’язку.

Делегації розглянули поточні та запропоновані американською стороною проекти допомоги з кібербезпеки, зокрема із посилення кібербезпеки критичної інфраструктури, розробки та реалізації національної кіберстратегії, підвищення рівня кіберзахисту, реагування на кіберінциденти та обміну інформацією, підвищення обізнаності щодо кібербезпеки для всіх зацікавлених сторін, а також підготовки кадрів із забезпечення безпеки промислових систем управління та цифрової криміналістики. Зазначені проекти доповнюють співпрацю України та США з інших питань, пов’язаних з кібербезпекою.

Сполучені Штати оголосили про готовність виділити 8 мільйонів доларів допомоги на посилення систем кібербезпеки, на додаток до попередньо виділених у 2017 році 10 мільйонів доларів. Агентство США з міжнародного розвитку також оголосило про намір започаткувати новий проект із забезпечення кібербезпеки об’єктів критичної інфраструктури в Україні. В рамках проекту протягом наступних чотирьох років на цілі розбудови кібербезпеки в Україні інвестуватиметься до 38 мільйонів доларів, зокрема на напрямах підтримки удосконалення нормативно-правової бази, підвищення кадрового потенціалу та налагодження державно-приватного партнерства.

До української делегації під головуванням Міністерства закордонних справ увійшли  представники Міністерства оборони, Міністерства цифрової трансформації, комітету Верховної ради України з питань цифрової трансформації, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, Департаменту кіберполіції Національної поліції, Національного банку України та Національного інституту стратегічних досліджень. Делегацію США очолював представник Державного департаменту США Джозеф Пеннінгтон, виконуючий обов'язки заступника глави місії в Посольстві США в Україні, до складу якої входили представники США з Міністерства оборони, Міністерства енергетики, Міністерства внутрішньої безпеки та Міністерства фінансів, Федерального бюро розслідувань, та Агентства США з міжнародного розвитку.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України