Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2020


версія для друку
11 лютого 2020

Голова Держспецзв’язку Валентин Петров: Захищений урядовий зв'язок – сьогодні ключова ланка управління державою

 

Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації Валентин Петров відвідав 10-й територіальний вузол урядового зв’язку в смт Миропіль.

Під час візиту Валентин Петров вручив ключі від службових квартир в 6-квартирному будинку та оглянув будинок і нові квартири. Зокрема, 4 двокімнатні та 2 трикімнатні квартири отримали сім’ї військовослужбовців територіального вузла - учасників бойових дій.

Голова Держспецзв’язку також привітав всіх військовослужбовців та їхні сім’ї з 77-ю річницею утворення 10 Територіального вузла урядового зв’язку. Під час вітання Валентин Петров зазначив, що захищений урядовий зв’язок є ключовою ланкою управління державою. «Сьогодні нам потрібна армія, потрібен спеціальний зв'язок, бо ми є основою управління державою в будь-якій ситуації – в мирний і, особливо, – воєнний час. І це найголовніше. Польовий компонент був, є і буде», - сказав він.

Голова Держспецзв’язку зауважив, що захищений урядовий зв'язок особливо необхідний в сучасних умовах цифрової трансформації. «Без нас держава існувати не може. Ми з честю довели, що ми потрібні. Тому зараз маємо зосередитись на посиленні позицій, зміцненні та трансформації», - наголосив він.

Під час візиту Валентин Петров також оглянув всі приміщення 10-го Територіального вузла урядового зв’язку. Зокрема, він проінспектував вузол урядового зв’язку, складські приміщення, казарми, місця несення служби військовослужбовців тощо.

 

Довідково: Історія формування сучасного 10 ТВУЗу розпочалась у жовтні 1942 року з батальйону, на базі якого було створено 23-й окремий гвардійський полк урядового звязку.

У лютому 1992 року воїни-гвардійці склали присягу на вірність українському народу. 12 жовтня 1992 року 23-й ОПУЗ було підпорядковано Управлінню військ урядового звязку Головного управління урядового зв’язку Служби безпеки України.

З 2007 року військову частину А 2177 було реорганізовано у 10-й територіальний вузол урядового зв’язку Держспецзв’язку. Підрозділи частини брали участь в організації урядового зв’язку на навчаннях «Артерія-2007», «Співдружність-2008», «Взаємодія-2010», «Співдружність-2011», «Адекватне реагування-2011», «Осінній циклон-2013» тощо.

З кінця 2016 року відповідно до наказу Адміністрації Держспецзв’язку зведені підрозділи 10-го ТВУЗ розпочали виконання бойових завдань із забезпечення урядовим зв’язком керівництва антитерористичної операції та пунктів управління Збройних Сил України у Донецькій та Луганській областях.

Сьогодні окрім забезпечення урядового зв’язку 10 ТВУЗ є базою для польової виучки курсантів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», проведення експериментальних випробувань техніки зв’язку, ремонту та модернізації штатної техніки.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

Фотогалерея: https://flic.kr/s/aHsmLk6nz4

 

Відео: https://youtu.be/tZETdpKV3oQ

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України