Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2020


версія для друку
5 лютого 2020

Уряд зробив наступний крок для можливості користуватися українцям високошвидкісним Інтернетом повсюдно

 

Сьогодні Уряд на черговому засіданні вніс зміни до основного нормативно-правового акта щодо ефективності використання радіочастотного ресурсу в діапазонах радіочастот 800/900 МГц.

Кабінет Міністрів України вніс запропоновані Міністерством цифрової трансформації України зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2006 №815. Документ розробила Адміністрація Держспецзв’язку на виконання Указу Президента від 08.07.2019 №497/2019 «Про деякі заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету».

Ці зміни дозволять операторам здійснити перерозподіл радіочастотного ресурсу та подолати фрагментацію радіочастотного спектру в діапазонах частот 800/900 МГц. Ухвалене рішення стало наступним кроком до можливості забезпечити максимальне покриття мережами рухомого (мобільного) зв’язку третього та четвертого поколінь на всій території України, зокрема в сільській місцевості та на автомобільних дорогах. Також завдяки змінам до Плану використання радіочастотного ресурсу України  громадяни України отримають переваги користування цифровими послугами, насамперед в освіті, медицині, електронній комерції, адміністративних послугах.

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України