Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2020


версія для друку
24 сiчня 2020

Валентин Петров: Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення – це стратегічне підприємство, що посідає визначальне місце в забезпеченні національної безпеки і оборони держави

 

Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації Валентин Петров представив колективу Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення генерального директора Сергія Мікрюкова. Відповідне розпорядження Кабінету міністрів №14-р про призначення Мікрюкова С.А. генеральним директором Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення було ухвалене 15 січня 2020 р.

 

Під час вітального слова Валентин Петров зазначив, що це призначення – яскравий приклад трансформаційних змін в державі, і призначення саме за фаховим критерієм. «Сергій Анатолійович – це професіонал, який тривалий час працює в Концерні, тому я особисто покладаю на нього дуже великі сподівання», – підкреслив Голова Служби.

 

За його словами, Концерн є стратегічним підприємством, що посідає визначальне місце в ланцюгу забезпечення національної безпеки і оборони держави.

 

«Оскільки телебачення і радіомовлення – це зброя в нашій гібридній війні, тому ключовими є питання забезпечення трансляції українського контенту на тимчасово окупованих територіях, в зоні ведення бойових дій та на прикордонній території. Саме тому Концерн в сфері управління Держспецзв’язку перебуває під особливою увагою керівництва держави», – сказав Валентин Петров.

 

Він також зауважив, що перед колективом Концерну стоять сьогодні нові виклики та завдання. «Серед оперативно-тактичних завдань – запровадження цифрового мовлення. Цього року ми зрушимо з місця питання побудови державного цифрового мультиплексу. Крім того, є завдання з розгалуження покриття та розбудови інфраструктури, – підкреслив Валентин Петров. Він додав, що Концерн має нарощувати наявні сьогодні можливості, а також вже зараз закладати підвалини для майбутнього. «Концерн має змінитися, оскільки змінюються технології, відносини, пріоритети», – підкреслив Голова Держспецзв’язку.

 

Генеральний директор Концерну Сергій Мікрюков подякував за довіру та повідомив, що Концерн має вперше за всю історію створення змінюватись повністю. «Треба змінювати комплексно підхід щодо розвитку інфраструктури, послуг, які Концерн може надавати, відповідаючи на запити суспільства», – сказав він, повідомивши, що вже розроблено стратегію розвитку Концерну, яка дозволить Концерну трансформуватись.

 

«Але найважливіше – це люди, які тут працюють, важливо, щоб вони були завжди задіяні в роботі над тими завданнями, які ми запланували виконати», – сказав Генеральний директор КРРТ.

 

Довідково: Концерн РРТ – державний оператор телерадіомовлення, радіорелейного й супутникового зв’язку. Замовниками послуг Концерну РРТ є Національні теле- і радіокомпанії України, регіональні обласні телерадіокомпанії, незалежні комерційні телерадіокомпанії та підприємства зв’язку.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

Фотогалерея: https://flic.kr/s/aHsmKWGQ19

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України