Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2020


версія для друку
10 сiчня 2020

Голова Держспецзв’язку Валентин Петров привітав колектив Українського інституту з проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Діпрозв’язок» з нагоди 80-річчя створення

 

Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації Валентин Петров привітав фахівців Українського інституту з проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Діпрозв’язок» з 80-річчям створення.

«Славетна історія діяльності Інституту, його розробки та напрацювання відомі не лише в нашій державі, а й поза її межами», - сказав Валентин Петров, звертаючись до колективу. За його словами, завдяки непересічному науковому, інженерному колективу Інституту на замовлення Держспецзв’язку, було побудовано Національну телекомунікаційну мережу, розпочалось створення Національного центру управління телекомунікаційними мережами, виконуються роботи в рамках виконання державного оборонного замовлення.

«Сподіваюсь на вашу інтелектуальну та творчу підтримку і в подальшому - задля розбудови нашої держави та її безпеки», - сказав Голова Держспецзв’язку.

Крім того, Валентин Петров вручив директору Українського інституту з проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Діпрозв’язок» Петру Ковальову нагрудний знак “За особливі заслуги”, а також працівникам Інституту - Почесні грамоти Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

 

Довідково: ПрАТ “Діпрозв’язок” здійснює будівельно-монтажні роботи,  виконуючи проекти “під ключ”; надає комплекс послуг, які охоплюють усі етапи створення інфокомунікаційної та інженерної інфраструктури, починаючи з проектно-вишукувальних робіт, проходження експертизи проектної документації, і закінчуючи здачею об’єкта в експлуатацію.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

Фотогалерея: https://flic.kr/s/aHsmKB7Z21

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України