Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2020


версія для друку
9 сiчня 2020

Представники Адміністрації Держспецзв’язку та курсанти ІСЗЗІ «КПІ імені Ігоря Сікорського» відвідали вихованців Центру допомоги дітям «Місто щасливих дітей»

 

Працівники Адміністрації Держспецзв’язку в новорічні свята відвідали Центр допомоги дітям «Місто щасливих дітей». За багаторічною традицією працівники Держспецзв’язку та курсанти ІСЗЗІ «КПІ імені Ігоря Сікорського» привітали вихованців зі святами, подарувавши діткам іграшки, набори конструкторів, набори для рукоділля.

Силами Держспецзв’язку для вихованців Центру допомоги дітям «Місто щасливих дітей», у якому виховуються діти-сироти та діти, які залишилися без батьківського піклування, було придбано новий теплий одяг та взуття, а спальні кімнати дівчат оснащено новими зручними ліжками.

Але найголовніше, що подарували співробітники Держспецзв’язку та курсанти ІСЗЗІ малечі, - радісне щире спілкування, спільно проведений час, розваги, турботу, теплі обійми та увагу, яких часом так не вистачає діткам.

Довідково: Держспецзв’язку вже близько 7 років опікується дітками Центру допомоги дітям «Місто щасливих дітей», кілька разів на рік відвідуючи вихованців та забезпечуючи їх необхідним приладдям, меблями, іграшками, продуктами, речами та взуттям.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

Фотогалерея: https://flic.kr/s/aHsmKAYChY

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України