Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2020


версія для друку
2 сiчня 2020

Уряд підтримав пропозицію Адміністрації Держспецзв’язку про передачу ДП «Преса» до сфери управління Міністерства інфраструктури

 

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням №1373-р передав цілісний майновий комплекс ДП з розповсюдження періодичних видань «Преса» до сфери управління Міністерства інфраструктури. Відповідне розпорядження підписав Прем’єр-міністр України О. Гончарук 27 грудня 2019 року.

Таким чином, відповідним рішенням у рамках трансформації Служба позбавляється невластивих їй функцій.

 

Довідково:

Державне підприємство по розповсюдженню періодичних видань «Преса» є державним унітарним комерційним підприємством, заснованим на державній власності. Основними послугами, що надає підприємство, є послуги з  розповсюдження (оформлення передплати, оброблення замовлень, експедирування, вручення видань передплатнику, замовлення тиражів у роздріб) видань, видавничої та іншої продукції за передплатою та вроздріб, у тому числі з використанням найсучасніших інформаційних технологій – приймання передплати на періодичні  видання  через мережу Інтернет на видання України та видання зарубіжних країн, що надаються в сервісі Передплата-онлайн із застосуванням системи електронних розрахунків.

Підприємство здійснює свою організаційно-технологічну і виробничу діяльність з розповсюдження періодичних видань та іншої друкованої продукції у тісній взаємодії з видавцями - вітчизняними видавництвами, редакціями, видавничими фірмами та із співвиконавцями.

 

 

Прес-служба Держспецзв’язку
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України