Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2019


версія для друку
28 грудня 2019

Валентин Петров: Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації має стати горнилом підготовки фахівців в сфері захищеного зв’язку та кібербезпеки

 

Голова Держспецзв’язку Валентин Петров привітав курсантів та викладачів Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім.Сікорського з 13-ою річницею створення Інституту.

У вітальному слові до всіх студентів, курсантів, викладачів та співробітників Інституту Валентин Петров зазначив, що ІССЗЗІ - унікальний заклад освіти, що має славетне коріння. «Наш Інститут – це унікальний приклад синергії військового навчального закладу та найкращої наукової школи, яка готує фахівців в сфері високих технологій, - інженерів, математиків, криптографів…», - сказав Голова Держспецзв’язку. Він додав, що всі керівники регіональних органів Держспецзв’язку, командири територіальних вузлів зв’язку дуже задоволені рівнем підготовки бакалаврів і магістрів Інституту.

«Мені, як Голові Держспецзв’язку, дуже приємно чути такі відгуки та дізнаватися новини про успіхи наших курсантів на міжнародних змаганнях та хакатонах. Адже наш Інститут гідно представляє не лише Держспецзв’язку, а в цілому нашу державу на міжнародних змаганнях з кібербезпеки», - підкреслив Валентин Петров.

За його словами, відбулась домовленість з ректором КПІ імені Ігоря Сікорського Михайлом Згуровським про відкриття нового класу - кіберполігону. «Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації закупила найкращий кібертренажер - комплекс, який дозволить моделювати справжні кібератаки. Це буде потужна лабораторія для підготовки фахівців в сфері кібербезпеки», - сказав Валентин Петров, додавши, що це найкращий комплекс, який  має не тільки навчальну цінність, а й практичну.

Голова Держспецзв’язку України висловив переконання, що лейтенанти-випускники Інституту, стануть надійним поповненням колегам з безпекового сектора. «Ми будемо працювати над тим, щоб збільшувати базу та вдосконалювати підготовку не тільки в інтересах Держспецзв’язку, а й інших відомств сектору безпеки і оборони. Ми маємо стати горнилом підготовки фахівців в сфері захищеного зв’язку, криптографії та в сфері кібербезпеки», - заявив Валентин Петров.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

Фотогалерея: https://flic.kr/s/aHsmKiZ5Gy

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України