Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2019


версія для друку
28 грудня 2019

Валентин Петров взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників урядового фельд’єгерського зв’язку

 

26 грудня в Головному управлінні урядового фельд’єгерського зв’язку відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників урядового фельд’єгерського зв’язку.

Голова Держспецзв’язку полковник Валентин Петров привітав особовий склад і ветеранів підрозділів урядового фельд’єгерського зв’язку.

Під час виступу перед особовим складом служби Валентин Петров повідомив, що зараз триває реформування служби, але водночас «служба фельд’єгерського зв’язку і фельд’єгерська доставка також функціонуватиме. «Незважаючи на те, що в суспільстві ставлять під сумнів питання функціонування фельд’єгерського зв’язку як засобу доставки кореспонденції, наприклад, в Швейцарії досі існує такий вид зв’язку, навіть з огляду на наявність великої кількості комерційних служб доставки кореспонденції», - сказав Валентин Петров, підкресливши, що національна безпека не завжди вимірюється економічною доцільністю.

Він пригадав 2014 рік, коли під час виборів треба було доставляти бюлетені на Схід країни. «Коли всі служби відмовились, фельд’єгерська служба тоді єдина спрацювала, відмінно виконавши це завдання», - сказав він.

Тому, за словами Голови Держспецзв’язку, навіть коли державі невигідно утримувати десятки років таку структуру, настає момент, коли вона стає потрібною, і вона єдина може виконати завдання за будь-яких умов.

«Фельд’єгерська служба в структурі Держспецзв’язку залишиться і надалі існуватиме. Ми вийдемо на оптимальну модель її функціонування», - підкреслив Валентин Петров.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

Фотогалерея: https://flic.kr/s/aHsmKiXbBU

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України