Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2019


версія для друку
19 грудня 2019

За підтримки Держспецзв’язку Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації долучився до соціальної ініціативи «Кібергігієна в школах України»

 

За підтримки Держспецзв’язку, Україна приєдналась до щорічної європейської традиції проведення в жовтні Місяця кібербезпеки. Зокрема фахівці Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” провели в закладах освіти України відкриті уроки на тему “Вступ до кібергігієни”.

Мета даної соціальної ініціативи - покращення розуміння питань кібергігієни, підвищення обізнаності про кіберзагрози та шляхи їх запобігання.

Фахівці Інституту провели серію відкритих уроків, що мають на меті навчити дітей правильно та безпечно використовувати інтернет, зокрема навчити правилам конфіденційної поведінки в мережі Інтернет, принципам формування безпечних паролів; підходам зменшення ризиків, які можна зустріти у віртуальному просторі (віруси, шахрайство…), основам протидії негативному інформаційному впливу тощо.

Першими слухачами стали учні спеціалізованої школи І-III ступенів № 98 з поглибленим вивченням англійської мови, ліцею-інтернату № 23 “Кадетський корпус” з посиленою військово-фізичною підготовкою та навчально-виховного комплексу “Ерудит”.

 

Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” готує фахівців з вищою освітою з таких унікальних для України спеціалізацій, як кібербезпека, криптографічний та технічний захист інформації, розробка та експлуатація систем урядового і конфіденційного зв’язку, а також телекомунікацій і радіотехнологій.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

Дивитись відео

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України