Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2019


версія для друку
16 грудня 2019

Голова Держспецзв’язку Валентин Петров взяв участь в урочистостях з нагоди випуску офіцерів Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації

 

Голова Держспецзв’язку Валентин Петров взяв участь в урочистостях з нагоди випуску офіцерів Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

Валентин Петров привітав курсантів з завершенням навчання. «Бажаю всім вам, щоб ваші знання служили на користь державі та народу. Бережіть та розвивайте свої таланти, пам’ятайте настанови викладачів і впроваджуйте свої знання у вашій професійній кар’єрі, яка не буде простою, але буде цікавою», - сказав Голова Держспецзв’язку.

Голова Держспецзв’язку Валентин Петров, ректор КПІ імені Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський, начальник Інституту Олександр Пучков, всі гості та запрошені на початку церемонії вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих за свободу та територіальну цілісність України хвилиною мовчання, вручили дипломи 57 випускникам. Також випускники взяли участь в церемонії прощання із службовим прапором Інституту, а всі курсанти та випускники Інституту пройшли урочистим маршем.

Крім того, перед початком церемонії ректор КПІ імені Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський ознайомив Голову Держспецзв'язку Валентина Петрова з роботою Науково-технічної бiблiотеки ім. Г.І.Денисенка, де в той день проходив День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

Фотогалерея: https://flic.kr/s/aHsmK3JRMM

 

Відео урочистої ходи: https://youtu.be/pygtzFFJzaE

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України