Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2019


версія для друку
6 грудня 2019

Представник Держспецзв’язку взяв участь у засіданні комітету з електронних комунікацій та антикризового центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України

 

5 грудня представник Держспецзв’язку взяв участь у засіданні комітету з електронних комунікацій при Торгово-промисловій палаті України та Антикризового Центру кібернетичного захисту бізнесу при Торгово-промисловій палаті України.

Під час засідання представники державних установ, комерційних фірм та громадських організацій підбили підсумки проведення Місяця кібербезпеки в Україні, який тривав з 1 по 31 жовтня 2019 року.

В рамках Місяця кібербезпеки було проведено близько 20 заходів, два з яких було зареєстровано як заходи в рамках програми ЄС.

Зокрема, Державний центр кіберзахисту Держспецзв’язку провів засідання науково-технічного семінару на тему «Концепція розвитку організаційно-технічної моделі кіберзахисту».

Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» провів в закладах освіти України близько 50 відкритих уроків на тему «Вступ до кібергігієни». Мета даної соціальної ініціативи полягала в покращенні розуміння питань кібергігієни, підвищенні обізнаності про кіберзагрози та шляхи їх запобігання.

Проведення Місяця кібербезпеки надало можливість акцентувати увагу державних структур, бізнесу і громадянського суспільства на актуальності проблем забезпечення кібербезпеки, підтвердивши ефективність державно-приватної взаємодії в розбудові безпечного кіберпростору в Україні.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

Фотогалерея: https://flic.kr/s/aHsmJU6sZe

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України