Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2019


версія для друку
9 грудня 2019

Голова Держспецзв’язку Валентин Петров відвідав конференцію UISGCON15

 

6 грудня Голова Держспецзв’язку Валентин Петров відвідав конференцію UISGCON15, де взяли участь також представники Держспецзв’язку.

Під час конференції учасники обговорили актуальні питання кібербезпеки та кіберзахисту, заходи забезпечення кібербезпеки в бізнес-процесах та державній політиці.

Також в рамках конференції відбувся круглий стіл на тему «Захист об’єктів критичної інфраструктури», під час якого представники Держспецзв’язку ознайомили учасників конференції з проектами постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку віднесення об'єктів до об’єктів критичної інфраструктури» та «Про затвердження порядків з питань формування переліку об’єктів критичної інформаційної інфраструктури, внесення об’єктів критичної інформаційної інфраструктури до державного реєстру об’єктів критичної інформаційної інфраструктури, його формування та забезпечення функціонування».

 

Довідково:

UISGCON є найвідомішою та найстаршою в Україні конференцією фахівців інформаційної безпеки, яка проводиться під егідою Громадської організації «Українська група інформаційної безпеки». Захід об'єднав керівників служб інформаційної безпеки, співробітників суб’єктів забезпечення кібербезпеки, незалежних експертів, пентестерів, консультантів, аналітиків, аудиторів, викладачів, науковців та журналістів та багатьох інших представників індустрії кібербезпеки.

Прес-служба Держспецзв’язку

 

Фотогалерея: https://flic.kr/s/aHsmJUeVZn

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України