Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2019


версія для друку
6 грудня 2019

Вітання Голови Держспецзв’язку полковника Валентина Петрова з Днем Збройних Сил України

 

 

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України та ветерани!

 

Щиро вітаю вас із Днем Збройних Сил України!

 

Всі ви присвятили своє життя військовій службі, саме ви щодня служите народу України, забезпечуєте безпеку України, зміцнюєте її обороноздатність.

 

Всі, хто одного разу прийняв військову присягу - клятву на вірність народові України, для них хоробрість і честь військового – вже не порожні звуки.

 

Наша армія та всі наші військові – це взірець патріотизму, незламного духу та справжньої звитяги, і вся наша сучасна історія доводить це. Адже в будь-який час українська армія завжди з честю та величчю захищала свій народ. Адже захист Батьківщини - це найперше захист своєї гідності.

 

Сьогоднішнє свято – це свято всього українського народу. Вам довіряють в суспільстві, вас наводять в приклад малечі, вами пишаються. На вас покладають надії всі українці, зокрема, і ті, що живуть за кордоном, і вірять у мирне небо та безпеку нашої держави.

 

Дякуємо родинам військових, що гідно виховали своїх синів і дочок, що прищепили їм любов до рідної землі, культивували в них дисципліну, поняття офіцерської честі, відважності та патріотизму і що найкраще призначення - це захист своєї Вітчизни.

 

Шановні воїни, бережіть своїх батьків та плекайте свою наступність поколінь, пам’ятайте своїх дідів та прадідів, як вони виборювали мир на нашій землі, передавайте цю мудрість і спадковість своїм нащадкам. І завжди пам’ятайте, що на вас чекають вдома.

 

Сьогодні ми також згадуємо і тих, хто ціною власного життя та сімейного спокою виборював мирне небо для свого народу. Схиляємо голови та завжди будемо пам’ятати наших героїв, які віддали своє життя за нашу Батьківщину. Вічна пам'ять і вічна слава їм!

 

Шановні військові, зі святом вас! Добробуту вам, віри, нових звершень та перемог!

 

Слава Україні!

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України