Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2019


версія для друку
30 листопада 2019

Голова Держспецзв’язку Валентин Петров презентував роботу навчального ситуаційного центру кібербезпеки Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації

 

29 листопада Голова Держспецзв’язку Валентин Петров ознайомив Секретаря РНБО України Олексія Данілова, заступника Секретаря РНБО України Сергія Демедюка з роботою навчального ситуаційного центру кібербезпеки та основними напрямами діяльності підготовки військових фахівців Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

 

Учасники ознайомились з передовими науковими та освітніми досягненнями Інституту щодо підготовки фахівців у сфері криптографічного та технічного захисту інформації, кібербезпеки та безпеки спеціального зв’язку.

 

Особливу увагу приділено й міжнародній співпраці, зокрема підготовці кадрів в інтересах Комітету національної безпеки Республіки Казахстан, Фонду цивільних досліджень та розвитку США щодо імплементації Програми підготовки у сфері розбудови можливостей з безпеки інформації, кібербезпеки та підвищення обізнаності.

 

Секретар РНБО України дав високу оцінку кадровому та науковому потенціалу Інституту у підготовці висококваліфікованих спеціалістів із кібербезпеки і кіберзахисту, відмітивши провідну роль Університету у забезпеченні потреб галузі фахівцями.

 

Також Голова Держспецзв'язку Валентин Петров ознайомився з умовами розміщення у гуртожитку курсантів та студентів Інституту, медичним обслуговуванням особового складу Інституту та відвідав їдальню Центру студентського харчування Університету.

 

Наприкінці зустрічі Секретар РНБО України та Голова Держспецзв'язку поклали квіти до меморіальної дошки на честь Героя України генерал-майора Максима Шаповала, який загинув внаслідок терористичного акту та вшанували пам’ять всіх загиблих воїнів хвилиною мовчання.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

Фотогалерея: https://flic.kr/s/aHsmJH31TW

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України