Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2019


версія для друку
28 листопада 2019

Представники Держспецзв’язку взяли участь у міжнародних заходах із боротьби з кіберзлочинністю

 

Співробітники Держспецзв’язку взяли участь у 22-му пленарному засіданні Комітету з питань Конвенції про кіберзлочинність (T-CY), П’ятому пленарному засіданні із складання додаткового протоколу до Конвенції про кіберзлочинність, які передують міжнародній конференції по боротьбі із кіберзлочинністю Octopus Conference on Cooperation against Cybercrime.

У конференції, що відбулася в м. Страсбург (Франція), взяли участь представники 59-ти держав-учасниць Європейського Союзу та країн Східного партнерства.

У своїх виступах представник держав-підписантів Будапештської конвенції із протидії кіберзлочинності та спостерігачі поінформували присутніх та організаторів щодо стану впровадження та імплементації Конвенції в своїх країнах.

Крім того, розглядались питання практичного застосування основних положень Конвенції, було проведено навчальні кейси та численні дискусії.

Крім того, учасники наголосили на необхідності подальшого впровадження заходів зі зміцнення довіри в кіберсередовищі, необхідності обміну інформацією для підтримки подальшої роботи та зміцнення міжнародного співробітництва.

Довідково:

Конференція Octopus Conference on Cooperation against Cybercrime є частиною проекту Cybercrime @ Octopus, який фінансується за рахунок добровільних внесків з Естонії, Угорщини, Японії, Монако, Нідерландів, Румунії, Словаччини, Великобританії, США та Microsoft, а також бюджету Ради Європи.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

Фотогалерея: https://flic.kr/s/aHsmJEBJM5

 

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України