Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2019


версія для друку
22 листопада 2019

Представники Держспецзв’язку взяли участь у міжнародному засіданні з кібербезпеки

 

Представники Держспецзв’язку взяли участь у засіданні національних контактних осіб з використання комунікаційної мережі ОБСЄ з проблематики кібербезпеки, яке відбулося в м. Відень (Австрія). У засіданні, організованому Департаментом протидії транснаціональним загрозам Секретаріату ОБСЄ, взяли участь представники 40 держав-учасниць ЄС.

Під час засідання учасники заслухали доповіді та роз’яснення з впровадження заходів зі зміцнення довіри в кіберсередовищі, необхідності обміну інформацією для підтримки подальшої роботи та зміцнення міжнародного співробітництва.

Учасники з Нідерландів, Чехії та Словаччини наголосили на необхідності створення проекту Комітету з безпеки. Крім того, в рамках засідання розглядалися питання щодо проведення заходів та тренінгів з підвищення довіри ОБСЄ, розробки національної стратегії кібербезпеки, оновлення та адаптації законодавства у сфері кібербезпеки і безпеки інформаційно-комунікаційних технологій.

Крім того, під час засідання організатори провели ситуаційний тренінг-моделювання. В рамках тренінгу було змодельовано ситуацію кібератаки, учасники мали відпрацювати протокол прийняття рішень та каналів міжнародної взаємодії при фіксуванні, нейтралізації та ліквідації наслідків кіберінцидентів та глобальних кібератак на об’єкти критичної інфраструктури.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України