Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2019


версія для друку
20 листопада 2019

Співробітники Держспецзв’язку взяли участь у науково-практичній конференції “Інформаційно-телекомунікаційні системи і технології та кібербезпека: нові виклики, нові завдання”

 

19-20 листопада 2019 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації «КПІ ім. Ігоря Сікорського» відбулась науково-практична конференція “Інформаційно-телекомунікаційні системи і технології та кібербезпека: нові виклики, нові завдання”.

У роботі конференції взяли участь фахівці у сфері інформаційних технологій та кібербезпеки, зокрема представники Адміністрації та підприємств Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, а також наукових установ та закладів вищої освіти, експерти з безпеки і оборони України, науковці та дослідники.

Під час конференції учасники обговорили актуальні питання кібербезпеки та кіберзахисту, перспективні напрями  розвитку комунікаційних систем та технологій, управління інформаційною безпекою, перспективних комп’ютерних технологій в сфері кібербезпеки та кіберзахисту.

Курсанти, аспіранти та молоді вчені Інституту виступили з аналітичними  доповідями щодо криптографічного та технічного захисту інформації, кібербезпеки та кіберзахисту, телекомунікацій, комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

Крім того, в рамках науково-практичної конференції йшлося і про проблеми у сфері інформаційної безпеки, зокрема щодо аудиту інформаційної безпеки, управління ризиками та інцидентами, а також інформаційного протиборства.

Учасники обговорили також перспективи підготовки фахівців з відповідних спеціальностей у закладах вищої освіти та забезпечення потреб галузі у висококваліфікованих фахівцях. Особливу цікавість викликав досвід Інституту зі створення та впровадження в освітній та науковий процес навчального ситуаційного центру з кібербезпеки, лабораторії з технічного захисту інформації та навчального вузла зв’язку.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

Переглянути фотогалерею
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України