Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2019


версія для друку
15 листопада 2019

Голова Держспецзв’язку Валентин Петров привітав співробітників зі святом Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

 

В Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації відбулися урочистості з нагоди професійного свята - Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку України.

Валентин Петров, звертаючись до колективу, зазначив, що галузь зв’язку є важливою складовою вітчизняної економіки, базою інноваційного розвитку держави, вона забезпечує всіх українців комунікативними послугами та задовольняє потреби і право кожного в отриманні інформації, підвищуючи таким чином і якість життя. Він додав, що, зокрема, цьому сприятиме і  запровадження технології 5G.

«Сьогодні українські спеціалісти беруть активну участь у міжнародних заходах із напрацювання засад для визначення технологічних аспектів впровадження цієї технології, яка, глибоко переконаний, надасть потужного імпульсу розвитку галузі зв’язку», - сказав Голова Держспецзв’язку.

«Існування держави неможливе без надійних зв’язків між різними елементами суспільства. Сама система телебачення, радіо та зв’язку - це по суті нервова система держави як єдиного великого організму. І якщо ці «нерви» будуть працювати неправильно або будуть хворіти,  хворітиме і весь організм», - сказав Валентин Петров.

За його словами, високоінтелектуальний досвідчений колектив Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, кожне підприємство Держспецзв’язку, в яких працюють люди з унікальними знаннями та потенціалом, сьогодні своєю щоденною працею зміцнює економіку та безпеку нашої держави.

«Це наше спільне завдання – забезпечити гарантований сталий розвиток економіки і безпеку нашої держави. Так, щоб наші громадяни могли спокійно жити і користуватись всім спектром того, що дає сучасний світ, зокрема, державними послугами в цифровому вигляді, щоб ними легко і зручно було користуватись в побуті, на роботі, в навчанні... І в цьому наша з вами робота», - сказав у вітанні Голова Держспецзв’язку.

Валентин Петров подякував всім працівникам Держспецзв’язку за роботу та вручив кращим працівникам галузі відзнаки Кабінету Міністрів, Київської міської державної адміністрації та відомчі заохочувальні відзнаки Держспецзв’язку.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

Переглянути фотогалерею
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України