Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2019


версія для друку
12 листопада 2019

Валентин Петров: Державний НДІ технологій кібербезпеки та захисту інформації має всі можливості з впровадження та розвитку інноваційних технологій на загальнодержавних та відомчих мережах спеціального зв’язку

 

Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації Валентин Петров відвідав Державний науково-дослідний інститут технологій кібербезпеки та захисту інформації, що входить до структури Держспецзв’язку, та привітав працівників з 13-ю річницею з дня створення Інституту.

Валентин Петров наголосив, що науково-технічний потенціал ДНДІ здатний повноцінно забезпечити взаємодію між наукою, технологіями та виробництвом.

«Інститут має всі можливості з впровадження та розвитку інноваційних технологій на загальнодержавних та відомчих мережах спеціального зв’язку», - сказав Голова Держспецзвязку.

Валентин Петров зазначив, що Інститут має стати одним із основних інтеграторів виконання завдань у сфері безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем, реформування системи технічного та криптографічного захисту інформації, а також розвитку мереж спеціального зв’язку.

 

Довідково: Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2006 року №544-р, було утворено Державний науково-дослідний інститут спеціального зв’язку та захисту інформації. У жовтні 2019 року, відповідно до наказу Адміністрації Держспецзв’язку від 12 вересня 2019 р., його перейменовано на Державний науково-дослідний інститут технологій кібербезпеки та захисту інформації.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

Переглянути фотогалерею

 

 

 

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України