Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2019


версія для друку
21 жовтня 2019

Представники Держспецзвязку взяли участь у ІІ міжнародному Форумі «КІБЕРБЕЗПЕКА. ЗАХИСТИ СВІЙ БІЗНЕС», який проходив у рамках загальнодержавного «МІСЯЦЯ КІБЕРБЕЗПЕКИ»

 

У рамках загальнодержавного «Місяця кібербезпеки» 16 жовтня 2019 року Торгово-промисловою палатою України спільно з Держспецзв’язку організовано та проведено ІІ міжнародний Форум «КІБЕРБЕЗПЕКА. ЗАХИСТИ СВІЙ БІЗНЕС», який вже став майданчиком для фахової дискусії про місце і роль влади і бізнесу, громадянського суспільства у формуванні національної екосистеми кібербезпеки. У зазначеному Форумі взяли участь представники основних суб’єктів забезпечення кібербезпеки України (СБУ, Кіберполіція, НБУ), великого та середнього бізнесу, а також ІТ-спільноти.

У ході заходу перший заступник Голови Держспецзв’язку генерал-майор Олександр Чаузов висвітлив проблемне питання державно-приватного партнерства у сфері кібербезпеки, проанонсував перспективу впровадження європейських стандартів серії ISO 27000 для захисту інформації, акцентував увагу присутніх на необхідності захисту персональних даних (General Data Protection Regulation, GDPR), поінформував про розгортання першого в України міжвідомчого кіберполігону (тренінгової кіберплатформи) в інтересах суб’єктів забезпечення кібербезпеки державного сектору та критичної інфраструктури у рамках вдосконалення системи підготовки та перепідготовки кадрів у сферах інформаційної та кібербезпеки.

Крім того, у рамках Форуму було проведено круглий стіл «Національна телекомунікаційна мережа – нові можливості для держави, бізнесу, громадян», який створив умови для живого діалогу між представниками державних органів, бізнесу та громадянського суспільства. Під час цього круглого столу обговорено нагальні питання створення Національної телекомунікаційної мережі, а також її функціональні можливості, структурні особливості та сервіси.

 

Пресслужба Держспецзв’язку

 

P91016-144035_1

 

P91016-144042_1

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України