Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2019


версія для друку
21 жовтня 2019

Співробітники Держспецзв’язку взяли участь у засіданні міжвідомчої експертної групи на тему: «Створення державної системи захисту критичної інфраструктури: попередні підсумки та подальші кроки»

 

На запрошення Національного інституту стратегічних досліджень при РНБО України 18 жовтня 2019 року співробітники Держспецзв’язку взяли участь у засіданні міжвідомчої експертної робочої групи з питань протидії розповсюдженню зброї масового знищення, тероризму та захисту критичної інфраструктури на тему: «Створення державної системи захисту критичної інфраструктури: попередні підсумки та подальші кроки».

На засіданні виступили співробітники Держспецзв’язку з доповідями на теми: «Порядок віднесення об’єктів до об’єктів критичної інфраструктури. Вимоги до кіберзахисту об’єктів критичної інфраструктури» та «Перспективи побудови державної системи захисту критичної інфраструктури».

Під час доповідей презентовано проєкт постанови КМУ «Порядок віднесення об’єктів до об’єктів критичної інфраструктури» та роз’яснено основні положення постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 №518 «Про затвердження Загальних вимог до кіберзахисту об’єктів критичної інфраструктури».

Учасники засідання виявили значний інтерес до змісту доповідей. Проєкт постанови КМУ «Порядок віднесення об’єктів до об’єктів критичної інфраструктури» був сприйнятий учасниками засідання позитивно, також було визначено спільність підходів до порядку та критеріїв віднесення об’єктів до об’єктів критичної інфраструктури, наведених у проєкті постанови, підготовленому Адміністрацією Держспецзв’язку та Національним інститутом стратегічних досліджень.

 

Пресслужба Держспецзв’язку
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України