Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2019


версія для друку
15 березня 2019

Відбулась узгоджувальна нарада з питань цифрового телерадіомовлення

 

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 14.03.2019 відбулася робоча нарада Міжвідомчої координаційної групи з упровадження в Україні цифрового телерадіомовлення. Учасники наради в складі представників Адміністрації Держспецзв’язку, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Концерну РРТ і ТОВ “Зеонбуд” обговорили шляхи узгодження вартості телекомунікаційних послуг для стабільного забезпечення цифрового телерадіомовлення в Україні.

Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко наголосив, що гарантоване забезпечення конституційних прав громадян на доступ до інформації, стабільність цифрового телерадіомовлення та недопущення його зупинення в часі та/або в окремих регіонах - це питання національної безпеки, персональної відповідальності, а також громадянської відповідальності. Припинення телерадіомовлення є неприпустимим. Адміністрація Держспецзв’язку спільно з Концерном РРТ уживає всіх можливих заходів для вирішення питань виходу зі складної фінансової ситуації, яка, у тому числі, пов’язана й з боргами інших компаній перед Концерном.

Учасники наради досягли згоди, що діалог між ТОВ “Зеонбуд” та Концерном РРТ щодо визначення вартості телекомунікаційних послуг має бути конструктивним і договірні відносини врегульовані найближчим часом.

Наступну узгоджувальну нараду Міжвідомчої координаційної групи за участю представників Концерну РРТ і ТОВ “Зеонбуд” заплановано провести в четвер, 21 березня.
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України