Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2019


версія для друку
15 березня 2019

Відбулась узгоджувальна нарада з питань цифрового телерадіомовлення

 

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 14.03.2019 відбулася робоча нарада Міжвідомчої координаційної групи з упровадження в Україні цифрового телерадіомовлення. Учасники наради в складі представників Адміністрації Держспецзв’язку, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Концерну РРТ і ТОВ “Зеонбуд” обговорили шляхи узгодження вартості телекомунікаційних послуг для стабільного забезпечення цифрового телерадіомовлення в Україні.

Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко наголосив, що гарантоване забезпечення конституційних прав громадян на доступ до інформації, стабільність цифрового телерадіомовлення та недопущення його зупинення в часі та/або в окремих регіонах - це питання національної безпеки, персональної відповідальності, а також громадянської відповідальності. Припинення телерадіомовлення є неприпустимим. Адміністрація Держспецзв’язку спільно з Концерном РРТ уживає всіх можливих заходів для вирішення питань виходу зі складної фінансової ситуації, яка, у тому числі, пов’язана й з боргами інших компаній перед Концерном.

Учасники наради досягли згоди, що діалог між ТОВ “Зеонбуд” та Концерном РРТ щодо визначення вартості телекомунікаційних послуг має бути конструктивним і договірні відносини врегульовані найближчим часом.

Наступну узгоджувальну нараду Міжвідомчої координаційної групи за участю представників Концерну РРТ і ТОВ “Зеонбуд” заплановано провести в четвер, 21 березня.

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Повідом про корупцію


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України