Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2019


версія для друку
22 лютого 2019

Громадська рада при Адміністрації Держспецзв’язку підбила підсумки своєї діяльності

 

22 лютого 2019 року на своєму останньому засіданні в чинному складі Громадська рада при Адміністрації Держспецзв’язку підбила підсумки своєї діяльності за минулий рік. У заході взяв участь Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко.

У своєму звернені Голова Держспецзв’язку подякував членам Громадської ради за їх активну співпрацю та конструктивну позицію з усіх питань, що виносилися для обговорення з громадськістю. 

Леонід Євдоченко проінформував учасників засідання про хід реалізації постанови Кабінету Міністрів України щодо утворення Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ).

Окрему увагу у своєму виступі Голова Служби приділив питанням забезпечення кіберзахисту виборчих процесів у нашій державі. Зокрема було відзначено, що вжито всіх необхідних заходів, аби надійно убезпечити  та вберегти від зовнішнього втручання вибір українського народу. «Сьогодні українська держава має всі необхідні та сучасні інструменти, щоб  захистити вільне волевиявлення громадян», – зазначив він.

 Голова Громадської ради Андрій Дронюк проінформував присутніх щодо роботи Ініціативної групи з підготовки Установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку. Він зазначив, що прийом  документів був  завершений 19 лютого поточного року й за станом на цю дату отримано 23 заяви від бажаючих увійти до нового складу Громадської ради.

Нагадаємо, що Установчі збори для формування нового складу  Громадської ради відбудуться 21 березня 2019 року. Про точний час та місце проведення буде повідомлено додатково.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

IMG_0316_1.JPG

 

IMG_0333_1.JPG

4

 

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Повідом про корупцію


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України