Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
17 грудня 2018

Підготовка до ВКР-19 триває:консолідовано позицію України щодо порядку денного

 

Прес-служба інформує, що в Адміністрації Держспецзв’язку  відбулося 7 засідання міжвідомчої робочої групи з питань підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року (ВКР-19). У заході взяли участь представники НКРЗІ, Нацради з питань телебачення та радіомовлення, сектору безпеки і оборони України, інших державних інституцій.

Під час засідання робоча група обговорила проект попередньої позиції Адміністрації зв’язку України з пунктів порядку денного ВКР-19, розробленої з урахуванням рекомендацій ДП “УНДІРТ”, що базуються на відповідному дослідженні цієї наукової установи.

У результаті обговорення робоча група досягла консолідованої позиції з усіх питань порядку денного ВКР-19. Особливу увагу робоча група приділила питанням додаткових розподілів радіочастотного ресурсу на глобальній основі для широкосмугових систем у рухомій службі, насамперед для систем 4 та 5 поколінь. Так, Україна планує підтримати загальну європейську позицію щодо виділення додаткового ресурсу в смузі частот 24, 25–27,5 ГГц для подальшого розвитку міжнародного рухомого зв’язку (5G). Також робоча група підтримала додатковий розподіл ресурсу аматорській радіослужбі в  усій або частині смуги 50–54 МГц з відповідними посиланнями для забезпечення захисту служб, які вже мають розподіл у цій смузі.

Робоча група рекомендувала Адміністрації Держспецзв’язку взяти за основу для подальшої роботи проект позиції України по пунктах порядку денного ВКР-19.

                                                       

Прес-служба Держспецзв’язку

 

IMG_20181212_161740.jpg

 

IMG_20181212_161822.jpg
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України