Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
17 грудня 2018

Підготовка до ВКР-19 триває:консолідовано позицію України щодо порядку денного

 

Прес-служба інформує, що в Адміністрації Держспецзв’язку  відбулося 7 засідання міжвідомчої робочої групи з питань підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року (ВКР-19). У заході взяли участь представники НКРЗІ, Нацради з питань телебачення та радіомовлення, сектору безпеки і оборони України, інших державних інституцій.

Під час засідання робоча група обговорила проект попередньої позиції Адміністрації зв’язку України з пунктів порядку денного ВКР-19, розробленої з урахуванням рекомендацій ДП “УНДІРТ”, що базуються на відповідному дослідженні цієї наукової установи.

У результаті обговорення робоча група досягла консолідованої позиції з усіх питань порядку денного ВКР-19. Особливу увагу робоча група приділила питанням додаткових розподілів радіочастотного ресурсу на глобальній основі для широкосмугових систем у рухомій службі, насамперед для систем 4 та 5 поколінь. Так, Україна планує підтримати загальну європейську позицію щодо виділення додаткового ресурсу в смузі частот 24, 25–27,5 ГГц для подальшого розвитку міжнародного рухомого зв’язку (5G). Також робоча група підтримала додатковий розподіл ресурсу аматорській радіослужбі в  усій або частині смуги 50–54 МГц з відповідними посиланнями для забезпечення захисту служб, які вже мають розподіл у цій смузі.

Робоча група рекомендувала Адміністрації Держспецзв’язку взяти за основу для подальшої роботи проект позиції України по пунктах порядку денного ВКР-19.

                                                       

Прес-служба Держспецзв’язку

 

IMG_20181212_161740.jpg

 

IMG_20181212_161822.jpg

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Повідом про корупцію


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України