Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
4 грудня 2018

Відбулась міжнародна конференція «Кібербезпека та вибори в Україні»

         4 грудня в Києві відбулась міжнародна конференція «Кібербезпека та вибори в Україні», організована USAID, UKaid, IFES та Moving Forvard Together (EU).

         Відкрили конференцію Голова ЦВК Тетяна Сліпачук, заступник Голови Місії США в Україні Памела Тремонт, Посол Естонії в Україні  Герт Антсу, Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко, представник МЗС України Сергій Саєнко.

         «Ми підходимо до виборів, маючи у своєму активі колосальний  досвід забезпечення кібербезпеки електоральних процесів в Україні. За останні 4 роки наші знання й навички пройшли гартування найпотужнішими в історії кібератаками на державні інституції та критичну інфраструктуру країни. Сьогодні для Держспецзв’язку ключове випробування та справа честі – захистити й убезпечити від втручання та викривлення справжній голос українського народу», – зазначив у вступному слові  Леонід Євдоченко. Голова Держспецзв’язку подякував міжнародним партнерам за активну участь та значну допомогу в розбудові захищеного кіберпростору в Україні.

         Учасники форуму, серед яких представники Державного центру кіберзахисту Держспецзв’язку, Центральної виборчої комісії, сектору безпеки і оборони України, експерти у сфері кібербезпеки та виборчих процесів з країн ЄС, США, Великобританії, у ході його роботи поділилися досвідом забезпечення кібербезпеки волевиявлення громадян та обговорили кращі світові практики у цій сфері.

 

                                                                  Прес-служба Держспецзв’язку

 

 

 

20181204_112932_56_Shalamov.jpg

 

20181204_111547_41_Shalamov_2.jpg

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України