Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
9 листопада 2018

Голова Держспецзв’язку: кібератаки на другому місці в рейтингу глобальних світових ризиків

 

7-8 листопада відбулася Міжнародна конференція високого рівня «Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед», метою якої було підбиття підсумків першого десятиліття гібридної війни та розроблення рекомендацій для ефективної спільної протидії. До участі в обговоренні були запрошені українські й іноземні урядовці, а також експерти світового рівня. 

У заході взяв участь Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко. Відкриваючи дискусію «Кібервійни нової епохи: усвідомлення загрози та протидія», він наголосив на важливості державно-приватної взаємодії для забезпечення кібербезпеки й підкреслив, що тільки спільними зусиллями ми можемо зробити нашу державу міцнішою і, фактично, створити нову цифрову Україну.

«Сьогодні в державі вже побудовано центр протидії кіберзагрозам, модернізовано урядову команду реагування CERT-UA, розбудовується єдиний контур кібербезпеки», – сказав Леонід Євдоченко й зазначив, що до національної організаційно-технічної моделі кібербезпеки входять потужності як державних суб’єктів кібербезпеки, так і відомчих індустріальних центрів реагування на кіберзагрози, які мають працювати як єдиний механізм.

За оцінками 2018 року, кібератаки за своїм негативним впливом зайняли друге місце в рейтингу глобальних світових ризиків. У світі та в українському суспільстві стає дедалі більше людей, що розуміють важливість кібербезпеки й тих проблем, які необхідно вирішувати. Україна готується до значного збільшення кількості й потужності кібератак, входячи до зони турбулентності, пов’язаної з виборами 2019 року. Про це, зокрема, говорив у своєму виступі Леонід Євдоченко. «Ми усвідомлюємо відповідальність і повинні зробити все, щоб забезпечити вільне волевиявлення громадян під час виборчого процесу», – наголосив Голова Держспецзв’язку. 

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

 

 

 

 

 

 

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України