Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
9 листопада 2018

Голова Держспецзв’язку: кібератаки на другому місці в рейтингу глобальних світових ризиків

 

7-8 листопада відбулася Міжнародна конференція високого рівня «Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед», метою якої було підбиття підсумків першого десятиліття гібридної війни та розроблення рекомендацій для ефективної спільної протидії. До участі в обговоренні були запрошені українські й іноземні урядовці, а також експерти світового рівня. 

У заході взяв участь Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко. Відкриваючи дискусію «Кібервійни нової епохи: усвідомлення загрози та протидія», він наголосив на важливості державно-приватної взаємодії для забезпечення кібербезпеки й підкреслив, що тільки спільними зусиллями ми можемо зробити нашу державу міцнішою і, фактично, створити нову цифрову Україну.

«Сьогодні в державі вже побудовано центр протидії кіберзагрозам, модернізовано урядову команду реагування CERT-UA, розбудовується єдиний контур кібербезпеки», – сказав Леонід Євдоченко й зазначив, що до національної організаційно-технічної моделі кібербезпеки входять потужності як державних суб’єктів кібербезпеки, так і відомчих індустріальних центрів реагування на кіберзагрози, які мають працювати як єдиний механізм.

За оцінками 2018 року, кібератаки за своїм негативним впливом зайняли друге місце в рейтингу глобальних світових ризиків. У світі та в українському суспільстві стає дедалі більше людей, що розуміють важливість кібербезпеки й тих проблем, які необхідно вирішувати. Україна готується до значного збільшення кількості й потужності кібератак, входячи до зони турбулентності, пов’язаної з виборами 2019 року. Про це, зокрема, говорив у своєму виступі Леонід Євдоченко. «Ми усвідомлюємо відповідальність і повинні зробити все, щоб забезпечити вільне волевиявлення громадян під час виборчого процесу», – наголосив Голова Держспецзв’язку. 

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

 

 

 

 

 

 

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Повідом про корупцію


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України