Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
9 листопада 2018

Україна створює єдиний простір довіри та інтегрується в електронний ринок Європи

 

7 листопада 2018 року набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги».

Цей Закон має ключове значення для розвитку національного простору довіри та його інтеграції в єдиний електронний Європейський простір – відтепер українці зможуть отримувати публічні послуги, використовувати сервіси MobileID,  підписувати електронні документи та укладати електронні правочини також і на території Європейського Союзу.

Електронні цифрові підписи та посилені сертифікати відкритого ключа, видані до набрання чинності зазначеним Законом, визнаються відповідно як кваліфіковані електронні підписи й кваліфіковані сертифікати електронного підпису та залишаються чинними до закінчення строку їх дії.

Акредитованим центрам сертифікації ключів для надання кваліфікованих електронних довірчих послуг рекомендуємо:

- привести свою діяльність у відповідність до вимог нового регламенту роботи згідно із законодавством у сфері електронних довірчих послуг;

- звернутися до Міністерства юстиції України для підтвердження намірів надавати кваліфіковані електронні довірчі послуги.

 У разі підтвердження таких намірів акредитовані центри сертифікації ключів автоматично вносяться до Довірчого списку (постанова Кабінету Міністрів України від 26.09.2018 № 775, наказ Міністерства юстиції України від 29.10.2018 №  3373/5).

Звертаємо увагу: після затвердження Кабінетом Міністрів України вимог у сфері електронних довірчих послуг необхідно буде внести зміни до регламенту роботи шляхом викладення його в новій редакції.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Повідом про корупцію


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України