Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
30 жовтня 2018

Україна вибудовує національний цифровий простір у надскладних умовах гібридної війни, долаючи виклики сучасних кіберзагроз та інформаційних агресій

 

Сьогодні на Пленарному засіданні Повноважної конференції Міжнародного союзу електрозв’язку виступив Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко, ознайомивши учасників ПК-18 з позитивами в досягненні цілей програми МСЕ «Connect 2020»,  станом розвитку інноваційної економіки та інформаційного суспільства в Україні. 

Серед досягнень останнього року Леонід Євдоченко назвав запуск 4G та цифрового радіо, припинення аналогового телерадіомовлення, підкресливши, що вивільнення значного ресурсу аналогових частот – це запорука якнайшвидшого впровадження 5G, це новий потужний імпульс переходу України до інноваційної економіки та цифрового суспільства.

«Україна вибудовує національний цифровий простір у надскладних умовах гібридної війни, долаючи виклики сучасних кіберзагроз», – підкреслив Голова Держспецзв’язку. Він відзначив, що в Україні реалізовано ряд національних кібербезпекових рішень: створено державний контур кіберзахисту, розбудовується Національна телекомунікаційна мережа, відкрито Центр реагування на кіберзагрози, модернізовано Урядову команду CERT-UA. Завданням сьогодення Леонід Євдоченко назвав підвищення стійкості й стабільності національного контуру кіберзахисту, масштабування його на критичну інфраструктуру України.

Від імені Уряду України очільник української делегації висловив МСЕ і особисто його керівництву вдячність «за підтримку суверенного права України регулювати власні телекомунікації та використовувати власні ресурси радіочастот і нумерації в межах її визнаної території відповідно до положень міжнародного права, фундаментальних принципів, закріплених у Статуті, Конвенції та Регламенті радіозв’язку МСЕ».

Леонід Євдоченко підкреслив, що Україна є активним учасником МСЕ. Українські фахівці беруть постійну участь у роботі дослідних комісій усіх секторів МСЕ, роблячи внесок у розроблення міжнародних стандартів, звітів і документів і, зокрема, приділяючи значну увагу дослідженням для розвитку IMT.

«Для нас велика честь продовжувати активну роботу в МСЕ для здійснення внеску в розвиток телекомунікацій в інтересах усіх держав – членів Союзу», – сказав Голова Держспецзв’язку, представляючи кандидата від України доктора Євгена Хаірова для переобрання на посаду члена Радіорегламентарного комітету МСЕ від регіону С.

З повним текстом виступу можна ознайомитися тут:

Текст англійською мовою

Переклад українською

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

 

 

 

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Повідом про корупцію


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України