Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
30 жовтня 2018

Україна вибудовує національний цифровий простір у надскладних умовах гібридної війни, долаючи виклики сучасних кіберзагроз та інформаційних агресій

 

Сьогодні на Пленарному засіданні Повноважної конференції Міжнародного союзу електрозв’язку виступив Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко, ознайомивши учасників ПК-18 з позитивами в досягненні цілей програми МСЕ «Connect 2020»,  станом розвитку інноваційної економіки та інформаційного суспільства в Україні. 

Серед досягнень останнього року Леонід Євдоченко назвав запуск 4G та цифрового радіо, припинення аналогового телерадіомовлення, підкресливши, що вивільнення значного ресурсу аналогових частот – це запорука якнайшвидшого впровадження 5G, це новий потужний імпульс переходу України до інноваційної економіки та цифрового суспільства.

«Україна вибудовує національний цифровий простір у надскладних умовах гібридної війни, долаючи виклики сучасних кіберзагроз», – підкреслив Голова Держспецзв’язку. Він відзначив, що в Україні реалізовано ряд національних кібербезпекових рішень: створено державний контур кіберзахисту, розбудовується Національна телекомунікаційна мережа, відкрито Центр реагування на кіберзагрози, модернізовано Урядову команду CERT-UA. Завданням сьогодення Леонід Євдоченко назвав підвищення стійкості й стабільності національного контуру кіберзахисту, масштабування його на критичну інфраструктуру України.

Від імені Уряду України очільник української делегації висловив МСЕ і особисто його керівництву вдячність «за підтримку суверенного права України регулювати власні телекомунікації та використовувати власні ресурси радіочастот і нумерації в межах її визнаної території відповідно до положень міжнародного права, фундаментальних принципів, закріплених у Статуті, Конвенції та Регламенті радіозв’язку МСЕ».

Леонід Євдоченко підкреслив, що Україна є активним учасником МСЕ. Українські фахівці беруть постійну участь у роботі дослідних комісій усіх секторів МСЕ, роблячи внесок у розроблення міжнародних стандартів, звітів і документів і, зокрема, приділяючи значну увагу дослідженням для розвитку IMT.

«Для нас велика честь продовжувати активну роботу в МСЕ для здійснення внеску в розвиток телекомунікацій в інтересах усіх держав – членів Союзу», – сказав Голова Держспецзв’язку, представляючи кандидата від України доктора Євгена Хаірова для переобрання на посаду члена Радіорегламентарного комітету МСЕ від регіону С.

З повним текстом виступу можна ознайомитися тут:

Текст англійською мовою

Переклад українською

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

 

 

 

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України